11.den: Důvěra ve své tělo

DEN 11: DŮVĚRA VE SVÉ TĚLO

V následujících třech dnech si budeme povídat o důvěře - pokaždé trochu jinak.

Dnes začínáme důvěrou ve své tělo.

Naše tělo je krásné a dokonalé. Když se něco porouchá, tělo nasadí všechny prostředky pro to, aby zase všechny potřebné funkce zahojilo a obnovilo. Jen mu musíme dát důvěru. Je jako voda (možná i proto je tělo z velké části vodou tvořeno).

Voda… Když do ní vnesu něco, co tam nepatří, co ji zanáší, znečišťuje, tak to postupně zcela rozpustí a vyčistí a opět se stane průzračnou. Má to ale jeden háček - nesmíme do nÍ vnášet nic umělého původu, s tím si neumí úplně poradit (třeba hormonální antikoncepce). A tak naše nádherná voda, která je neustále atakována a ohrožována něčím umělým, ztrácí svou čistící schopnost a stává se špinavou a nemocnou. Ale když ji vrátíme přírodě, odstraníme beton z břehů, voda znovu regeneruje a obnovuje svou čistotu a tím veškerý život na ni navázaný. V přístupu k vodě jsme se dopustili mnoha chyb, a teď to teprve začínáme vnímat. Podle měření ruských vědců, mělo původní vodstvo 6000x silnější energii než voda, kterou pijeme dnes. A stejně tak je to s naším tělem. Má tolik úžasných schopností! Tak si ho nenechme zanášet ničím umělým (umělým masem, umělou zeleninou nebo umělými látkami vpravenými do těla).

telo voda 80 PROCENT

 

Myslíte si, že Bůh stvořil člověku tělo, které je nedokonalé a potřebuje neustále nějaké nepřirozené stimuly? Poslechněte si, co o těle říká Bruno Gröning. Dejte svému tělu důvěru, opravdu si to zaslouží. 

Vaše Irena

 

 

TIP: VÁNOČNÍ POHÁDKA

Podívejte se na naši pohádku - sice vánoční, ale právě teď velmi aktuální.

 

 

informace o bruno gröningovi v duše k 5.1.2020:

 

ZAJÍMAVÉ INFORMACE:

Rádi s vámi sdílíme 2 rozhovory plné informací, které pokládáme za důležité znát s ohledem na aktuální situaci.

Rozhovor s MUDr. Janem Hnízdilem:

https://youtu.be/8g-91XpsbbQ

 

Rozhovor s Dr. Carrie Madejovou

https://otevrisvoumysl.cz/dr-carrie-madejova-vakcina-genoveho-kodu-experiment-na-lidstvu/