13.den: Důvěra ve vyšší princip

DEN 13: DŮVĚRA VE VYŠŠÍ PRINCIP

 

Jak jsme sdíleli už včera, náhoda neexistuje. Nic se neděje náhodou. Všechno funguje podle vesmírných zákonů. Jak vně, tak uvnitř. Jak mikro, tak makro. Jak nahoře, tak dole. Tyto zákony jsou zákony Tvůrce. Znamená to, že všechno co se tu děje, je proto, že je to Boží vůle? Nebo Boží trest? Ne! Tomu nevěřím. Bůh je Láska, ne despota nebo soudce. Co to tedy je? Je to vyšší zákon a ne dědeček na obláčku.

Velmi jsme se vzdálili Bohu, Božímu pořádku. A proto se od nás odklonila pravda, láska i svoboda a my pasivně přehlížíme masivní manipulaci a podáváme se omezením a nařízením, jaká nemají v naší historii obdoby. Vzdáváme se intuice, zdravého rozumu, zodpovědnosti za sebe, za svoje děti a svá rozhodnutí. Nelogická tvrzení přijímáme jako pravdu. Jakýkoliv názor, který nesouzní s mainstreamovými médii, je označen jako konspirační. Tak až sem jsme to nechali dojít.

Ale nikdy není pozdě! Dejme důvěru Vyššímu principu. Věřme, že pozitivní myšlenka je stonásobně silnější než negativní (to je ostatně i vědecky doložené). Denodenně si velmi živě představujme krásné budoucí, třeba s obrazy z Anastasie. Odkládejme všechny špatné myšlenky a emoce (nejlépe okamžitě jakmile k nám přijdou) v průběhu celého dne. Přijímejme boží energii, a co nejvíc se spojujme v jednotné mysli. Možná si teď myslíte: „Jak mám přijímat Boží energii? Jak se to dělá?“

Představte si, že přijímat Boží energii je velmi jednoduché i pro malé děti. Pojďme se to společně naučit.

Vaše Irena