12.den: Důvěra ve vlastní schopnosti

DEN 12: DŮVĚRA VE VLASTNÍ SCHOPNOSTI

Teď už víme, jak úžasné je naše tělo. Je to nádhera, že ano? Vědět, co všechno skrze tělo mohu dělat, cítit, prožívat… Tak veliký dar jsem dostala ve svém těle! A protože Vesmírný intelekt je opravdu štědrý, dostala jsem ještě mnohem víc (stejně jako kdokoliv jiný) - nejrůznější schopnosti.

Všichni máme nějaké schopnosti. Každý trochu jiné. Ty jsme dostali proto, abychom dělali to, co dělá radost nám i ostatním.

Proč se o tom zmiňuji právě teď? Protože přibývají obavy z budoucnosti. Mnoho firem zaniká. Mnoho projektů se rozpadá. Mnoho plánů se hroutí. A to je velmi smutné a těžké.

Na druhou stranu - nic se neděje nahodile, ale proto, že se máme něco naučit. I teď se máme učit, ale čemu?

Myslím, že se máme učit právě důvěře ve své schopnosti. A také se učíme používat vlastní rozum, přemýšlet o faktech a nenechat si předkládat něčí pravdu jako jedinou možnost. Také se máme naučit klást sobě i druhým správné otázky.

Ano, zaniká mnohé. Ale zase je to jenom na nás! Protože, když něco končí, záleží jen na našem přístupu. A tak si řekněme: „děje se to jen proto, že se rodí něco mnohem lepšího. A já smím být u toho.“

CVIČENÍ PRO TENTO DEN:

Napište si co nejvíc otázek, které vás napadají v souvislosti s vaší současnou situací a situací ve společnosti. Nechte otázky volně plynout bez toho, aniž byste na ně hledali hned odpověď. Pište všechny otázky tak, jak vám budou přicházet na mysl. Např.:

Věřím tomu, co říkají v médiích?

Co by se stalo, kdyby všichni zaměstnanci začali požadovat pouze kloktací testy a odmítli by invazivní testování?

Chci se nechat očkovat, protože to považuji za správné nebo proto, že už chci, aby ten tlak skončil?

Jsem takhle šťastný/ šťastná?

Mám vůbec šanci prosadit to, co chci a mohu odmítnou to, co nechci?

Kdo stojí za předem infikovanými testy?

 

Atd…

 

Vaše Irena