DOVOLENÁ: od 19.09. - 01.10. 2023 budeme mít s kolegyněmi dovolenou. Všechny objednávky a výroby budeme vyřizovat 02. 10. 2023. Mějte krásné dny a těšíme se na vás v říjnu. Irenka, Alenka Bohunka

1. den: Zdraví láska radost

1. DEN: ZDRAVÍ LÁSKA RADOST

A opět se všechno zastavilo. Ale není to stejné jako před rokem. Ani my nejsme stejní. Jsme bohatší o mnoho zkušeností. Učíme se hledat nové možnosti. Učíme se spoléhat na svůj rozum a spojovat se plně se svou intuicí a svým tělem. Učíme se nepodléhat vnějším tlakům a manipulaci. Učíme se být sami sebou. Tak tedy pojďme do toho.

 

cVIČENÍ:  zdraví láska radost

Báječné cvičení pro udržení zdraví a dobré nálady. Od dnešního dne si toto rychlé cvičení dělejte 3x denně a to celých 21 dní. 

A jak to funguje? 

Každý pojem kolem nás existuje v morfických polích a to není nic jiného než energetické proudy. My si nyní do těchto pozitivních energetických proudů sáhneme. Důležité a podstatné je, nejprve si shromáždit energii ve svých rukou, proto jak vidíte Alenka s nimi tak třese, jinak vám to nebude fungovat. Jakmile energii ucítíte mezi prsty v rukou, my tomu říkáme, že mezi prsty cítíme takovou neviditelnou kuličku, sáhněte si LEVOU RUKOU do prostoru před sebou

a řekněte NAHLAS – zdraví – radost – láska.

A stáhněte si tyto pojmy do své aury, tak jako naše Alenka. Toto cvičení hojně používáme v naší škole Měsíčnice. Jak vidíte, je velmi jednoduché, za to velmi účinné.

 

MŮŽEME VŠE PŘEKÓDOVAT

Sdílejme všichni alespoň s 10ti přáteli a zažijme společně pozitivní obrat. 

sdilejte-10-prateli