6.den: Proč si udržet vysoké vibrace

6.den: PROČ SI UDRŽET VYSOKÉ VIBRACE?

 

Vše je energie o určité měřitelné vibraci. Naše tělo, naše myšlenky a emoce a zkrátka všechno, co existuje kolem nás i v nás, je energie. Každá nemoc, stejně jak ta současná, má nízké vibrace, které se shodují s pásmem negativních emocí.  

Pro člověka, který žije ve vysokých vibracích, tj. ve spojení s duší, to není nebezpečnější než akutní infekce dýchacích cest, protože se tělo zdravého člověka „houpe výš.“

Důvodem onemocnění člověka určitou chorobou mohou být různé poruchy energetické bilance … (únava, emoční vyčerpání, podchlazení, chronická onemocnění, nervové napětí atd.).

To, co způsobuje současnou nemoc, nemůže být odolné v přírodě, mimo tělo, protože průměrná celková frekvence Země je dnes 170 Hz, a proto by byla pro virus destruktivní.

Existují však místa, kde je tato frekvence snížena, tj. přírodní  geopatogenní zóny nebo uměle vytvořené geopatické oblasti (nemocnice, věznice, elektrosmog, obchodní centra, průmyslové zóny, atd.).

 

Nízké vibrace

Vše, co vibruje na nízké vibraci, je ohroženo virem, protože podobné přitahuje podobné. Takže když pociťujeme níže uvedené emoce, náš organizmus vibruje na uvedené vibraci a přitahuje k sobě virus, který vibruje na obdobné vibraci.

tvorimesrdcem-21denni-vyzva (5)

Vysoké vibrace

A tohle jsou vibrace když prožíváme něco pěkného.
Sami vidíte, že hodnoty jsou úplně jiné, mnohem vyšší. Proto virus nemá šanci se k vám ani přiblížit, když prožíváte něco pěkného nebo níže uvedené emoce.

tvorimesrdcem-21denni-vyzva (6)

Vibrace a možnosti vnímání lásky:

 

  • 1. člověk chápe, že láska je dobrý, jasný a skvělý pocit, ale dosud se nenaučil milovat srdcem, pak vibruje na úrovni 500 Hz;

  • 2. člověk cítí svým srdcem lásku k určitým živým bytostem, pak vibruje na úrovni 600 Hz a více;

  • 3. člověk je schopen bezpodmínečné lásky vůči všem živým bytostem a vůči všemu, pak vibruje na úrovni 700-1000 Hz a více.

 

Po tisíciletí byla frekvence naší planety 7,6 Hz. Člověk se za těchto podmínek cítil pohodlně, protože vibrační frekvence jeho energetického pole měla stejné parametry, 7,6-7,8 Hz.
V posledních letech se frekvence energetického pole Země rychle zvyšuje.

 

Sledujeme tuto dynamiku:
Leden 1995 – 7,80 Hz
Leden 2000 – 9,3 Hz
Leden 2007 – 9,80 Hz
Leden 2012 – 11,10 Hz
Leden 2013 – 13,74 Hz
Leden 2014 – 14,86 Hz
Únor 2014 – 14,14 Hz
Březen 2014 – 15,07 Hz
Duben 2014 – 15,15 Hz.
V roce 2020 dosáhla Země 170 Hz.

 

I když se podíváme na situaci vědecky, je zřejmé, že člověk, který nezvýší své vibrace, tzn. pokud nebude vědomě opouštět stará schémata, negativní myšlenkové vzorce a destruktivní emoce a nezačne vědomě rozvíjet svou schopnost lásky, bude muset planetu opustit tak či onak, a ani vysoký sociální status a nahromaděný kapitál nepomohou …

A co s tím teď?

Nemusíme se ničeho bát. Svou vibraci můžeme zvýšit prací se sebou samým a aktivováním vědomého chování jednoty a lásky, častým pobytem v přírodě, prací na zahradě, kontaktem s půdou, naslouchání přirozeným zvukům přírody.

A teď už víte, proč nemáte zapomínat, že nejdůležitější je udržet si dobrou náladu!