Prodejní výstava v Kaplici: Země poká blahem

tvorimesrdcem_vystava obrazu kaplice_ kovarova

Srdečně vás zveme do vyhlášené kaplické kavárny Kap Café. Udělejte si výlet do Kaplice, ochutnejte místní vynikající zákusky s výběrovou kávou a prožijte nádherné chvilky obklopeni našimi feng shui obrazy. 

Kde: Kavárna Kap Café, Masná 200, Kaplice, facebook kavárny, webové stránky kavárny

Kdy: výstava bude probíhat celý duben 2022

Vstupné: zdarma, zajeďte si na něco dobrého do Kap Café a užijte si famózní degustační zážitek obklopeni krásnou našich obrazů :-)

Obrazy na výstavě jsou prodejní.

 

V průběhu roku 2022 nás čeká několik výstav, v různých městech. Postupně vám je budeme zde představovat. 

ANOTACE K VÝSTAVĚ

Před několika desítkami let jedna moudrá žena, žijící v Německu, prohlásila, že Čechy jsou jako kamenná růže. Růže, která spala, byla strnulá a nehybná. Ale teď se růže probouzí, setřásá kamení a prach a její květ se rozvíjí do plné krásy. A lidé znovu vnímají krásu své země a opět si začínají vážit přírody. Cítí, že příroda nás nabíjí, léčí i kultivuje. Láska tvoří. Země, cítí, že se jí opět dotýkají tisíce rukou s láskou a vděčností - Země POKÁ BLAHEM.

Irena Kovarova_mesicnice_2022

Představení malířky a výtvarnice Mgr. Ireny Kovářové

Malířka Mgr. Irena Kovářová žije v Rudolfově u Českých Budějovic v hektarové přírodní zahradě. Obrazy maluje obklopená krásnou zahradou za zvuků přírody a léčivé hudby. Autorka se nesnaží o reálné zobrazení přírody, jde jí o nálady, pocity a poezii, která k nám z přírody proudí i skrze jemněhmotný svět. Její tvorbu: autorské obrazy, drobné dárky pro radost, kreativní deníky pro děti či online kurzy najdete na www.tvorimesrdcem.cz

 

Každá výstava, kterou letos uspořádáme bude maličko jiná, vždy ladíme výběr obrazů nejen k tématu výstavy, ale také k prostorám, ve kterých výstava bude probíhat. Krásný zážitek si tak můžete užít vícekrát, navštivte klidně všechny naše výstavy.