CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

Výstava příběhů Pošli kousek štěstí dál

blog výstava Riegrova článek

Pošli kousek štěstí dál je název výstavy příběhů, kterou jsme pro vás ve spolupráci s Nadačním fondem Veroniky KašákovéRiegrova 51 a Pracovna R51 a dalšími partnery připravili v prostorách Riegrova 51. Tématem výstavy je vzájemné inspirování se pozitivními skutečnými příběhy. 

Kde: Společné chodby budovy Riegrova 51, Riegrova 1756/51, 370 01 České Budějovice. 

Kdy: Výstava bude k vidění až do konce srpna a to každé pondělí až pátek od 10:00 - 17:00

Vstupné: ZDARMA

 

Blog banner úvod Riegrovka 


ZNÁTE FILM POŠLI TO DÁL?

O chlapečkovi Trevorovi, který dostane za úkol vymyslet způsob, jak změnit svět kolem sebe? Po dlouhém přemýšlení Trevor najde takový způsob, který by mohl skutečně fungovat. Začne hned sám u sebe. Najde „své“ tři lidi, kterým chce pomoci. Místo poděkování je poprosí, aby poslali radost dál.


Trevor nás inspiroval, a tak pravidelně posíláme kousek štěstí dál i my. 


Připravili jsme pro vás 14 zastavení v rámci naší výstavy Pošli kousek štěstí dál.


Projděte si spolu s námi SKUTEČNÉ PŘÍBĚHY, které vám potvrdí, že poslat kousek štěstí dál je super. Jedna DROBNÁ RADOST, jedna drobná spolupráce, může spustit řetězec lásky a soucitu a někdy i nemožného.


Člověk se nejlépe učí skrze pozitivní příběhy. Pojďme si být sami sobě vzájemnou inspirací.


Pojďme si říct, že poslat kousek štěstí dál má mnohem větší sílu, než si možná sami připouštíme.


Za vyšlapané schody v rámci výstavy na vás na konci čeká malý dárek. Kousek štěstí pro vás. 


Čekají vás příběhy dětí z dětských domovů, které se aktivně zapojily do projektu Restart. Krásný příběh pěstounky Bohumilky, jeden příběh se smutným a bolavým začátkem, který ale díky neuvěřitelnému sledu náhod a událostí spustil krásný celorepublikový počin, příběhy o proměně zničeného pole v zelenou oázu, příběh o dědečkovi v domově důchodců a pozitivních změnách v jeho životě i domově důchodců a mnoho dalšího.

SPOLUPRÁCE JE BOŽÍ VĚC. PŘIDALI SE DALŠÍ, KTEŘÍ CHTĚJÍ POSLAT KOUSEK ŠTĚSTÍ DÁL DĚTEM.

Děkujeme partnerům a přátelům, kteří se rozhodli k nám přidat a poslat kousek štěstí dál.

1

Organizátor výstavy eshop Tvoříme srdcem aktuálně podporuje tyto neziskové sektory:

Z celkového obratu na našem eshopu půjde 7% na projekt RESTART Nadačního fondu Veroniky Kašákové a to až do 31. 8. 2021.

Za každý prodaný OBRÁZEK MALÉHO FORMÁTU darujeme jednu kreativní magnetku děťátku v pěstounské péči. O distribuci se postará Sklad dětských věcí pro pěstouny Jižní Čechy Janičky Seilerové.

Riegrova 51 Riegrova 51 - děkujeme za poskytnutí prostor pro výstavu příběhů Pošli kousek štěstí dál.
R51-pracovna_FB_profil - kopie Pracovna R51 - děkujeme za poskytnutí prostor pro výstavu příběhů Pošli kousek štěstí dál.
Rabby - logo RABBY - originální handmade oblečení pro malé i velké, pro maminky i tatínky. Z každé objednávky bez promokódu půjde 5% na podporu projektu Restart. Kampaň platí do 31. 8. 2021. 
MILUJ SUKNI long MILUJSUKNI - sukně podporující ženskou energii. Z každé dlouhé Milujsukně půjde na podporu projektu Restart 111 Kč. Kampaň platí do 31. 8. 2021.
strob-logo Štrob s.r.o. Technická zařízení budov - děkujeme za finanční částku 50.000 Kč pro projekt Restart Nadačního fondu Veroniky Kašákové.
ifmv Institut funkční medicíny a výživy v Praze - Velice tímto děkujeme zakladatelkám, úžasným ženám paní Evě a Žanetě za možnost vystavení našeho obrazu Anděl žehná zahrádkářům v jejich útulných prostorách recepce a možnosti šířit povědomí o naší kampani na podporu Nadačního fondu Veroniky Kašákové.