Výstava obrazů V tobě se celý zrcadlím v Litomyšli

 

vystava irena kovarova_tvorime srdcem_chocco caffe litomysl

Čtvrté zastavení výstavy V tobě se celý zrcadlím, je pro nás zároveň výstavou, kterou pořádáme zatím nejdál od nás a to v tak nádherném městě, jakým je Litomyšl. Historický klenot na pomezí Čech a Moravy. 

Výstava se koná v kavárně CHOCCO CAFFÉ, přímo na Smetanově náměstí 117, v srdci města. Až do konce května zdobí stěny Chocco Caffé obrazy Irenky Kovářové, které zintenzivní váš čas zastavení se a vychutnání si místních dobrot. Obrazy do interiéru vnáší jarní náladu a zpříjemňují každou návštěvu tohoto místa.

Chocco Caffé je známe, nejen místním, také svými ručně vyráběnými čokoládovými pralinkami a dobroty. Pokud to máte do Litomyšle daleko, můžete si místní dobroty objednat na jejich eshopu. Nás například zaujal nápad SMETANEK Bedřicha Smetany, které vypadají jako klávesy piana. Uvnitř krabičky navíc najdete i 28 stránkový booklet s textem o životě a díle Bedřicha Smetany od autorky Sandry Bergmannové v českém a anglickém jazyce. Úžasný nápad na dárek pro milovníka čokolády a klasické hudby.

Kde: CHOCCO CAFFÉ, přímo na Smetanově náměstí 117, Litomyšl

Kdy: duben - květen 2023

Vstupné: zdarma, zajeďte si na něco dobrého a užijte si famózní degustační zážitek obklopeni krásnou našich obrazů :-)

Obrazy na výstavě jsou prodejní.

Otevírací doba: v rámci otevírací doby kavárny

V průběhu roku 2023 nás čeká několik výstav, v různých městech. Postupně vám je budeme představovat. 

ANOTACE K VÝSTAVĚ

V tobě se celý zrcadlím .... Každá květina, každý lístek, každý živý tvor, všechno jsou zhmotnělé myšlenky Tvůrce. Jeho myšlenky utváří naši realitu. A ta je krásná. Pokud to špatnými myšlenkami nezačneme kazit. Navažme spojení ... s dobrými myšlenkami, s božím jazykem, se svými kořeny, s Matkou Zemí, s přírodou, se sebou sama. Dovolme dobru, aby vstoupilo do našeho srdce. Protože na Zemi už je dobro. Opravdu, UŽ JE DOBRO.

Irena Kovarova_mesicnice_2022

Představení malířky a výtvarnice Mgr. Ireny Kovářové

Malířka Mgr. Irena Kovářová žije v Rudolfově u Českých Budějovic v hektarové přírodní zahradě. Obrazy maluje obklopená krásnou zahradou za zvuků přírody a léčivé hudby. Autorka se nesnaží o reálné zobrazení přírody, jde jí o nálady, pocity a poezii, která k nám z přírody proudí i skrze jemněhmotný svět. Její tvorbu: autorské obrazy, drobné dárky pro radost, kreativní deníky pro děti či online kurzy najdete na www.tvorimesrdcem.cz

 

 

Každá výstava, kterou letos uspořádáme bude maličko jiná, vždy ladíme výběr obrazů nejen k tématu výstavy, ale také k prostorám, ve kterých výstava bude probíhat. Krásný zážitek si tak můžete užít vícekrát, navštivte klidně všechny naše výstavy. 

vystava obrazu_mgr irena kovarova_v tobe se cely zrcadlim