Výstava V tobě se celý zrcadlím Fér Café České Budějovice

vystava v tobe se cely zrcadlim_fer cafe ceske budejovice_tvorime srdcem (1)

Třetí výstavou se vracíme zpět do Českých Budějovic, kde najdete velmi oblíbenou kavárnu přímo v centru Českých Budějovic - Fér Café. Vstoupit můžete jak z České ulice, tak z Piaristického náměstí, které považujeme za jedno z nejkrásnějších míst v Českých Budějovicích.

Pokud si toužíte užít energii tohoto místa, udělejte si sem procházku ve čtvrtek nebo v sobotu ráno, projdete si místní trhy a pak, pak se zastavte ve Fér Café na jejich výbornou snídani, skvělé dorty a dokonalou kávu. 

Zajímavostí výstavy jsou dva nejnovější originály s názvem Jaro a Léto.

 

Kde: Fér Café, Česká 153/38, České Budějovice

Kdy: březen - duben - až do půlky května 2023

Vstupné: zdarma, zajeďte si na něco dobrého a užijte si famózní degustační zážitek obklopeni krásnou našich obrazů :-)

Obrazy na výstavě jsou prodejní.

Otevírací doba: v rámci otevírací doby kavárny

 

V průběhu roku 2023 nás čeká několik výstav, v různých městech. Postupně vám je budeme představovat. 

ANOTACE K VÝSTAVĚ

V tobě se celý zrcadlím .... Každá květina, každý lístek, každý živý tvor, všechno jsou zhmotnělé myšlenky Tvůrce. Jeho myšlenky utváří naši realitu. A ta je krásná. Pokud to špatnými myšlenkami nezačneme kazit. Navažme spojení ... s dobrými myšlenkami, s božím jazykem, se svými kořeny, s Matkou Zemí, s přírodou, se sebou sama. Dovolme dobru, aby vstoupilo do našeho srdce. Protože na Zemi už je dobro. Opravdu, UŽ JE DOBRO.

Irena Kovarova_mesicnice_2022

Představení malířky a výtvarnice Mgr. Ireny Kovářové

Malířka Mgr. Irena Kovářová žije v Rudolfově u Českých Budějovic v hektarové přírodní zahradě. Obrazy maluje obklopená krásnou zahradou za zvuků přírody a léčivé hudby. Autorka se nesnaží o reálné zobrazení přírody, jde jí o nálady, pocity a poezii, která k nám z přírody proudí i skrze jemněhmotný svět. Její tvorbu: autorské obrazy, drobné dárky pro radost, kreativní deníky pro děti či online kurzy najdete na www.tvorimesrdcem.cz

 

 

Každá výstava, kterou letos uspořádáme bude maličko jiná, vždy ladíme výběr obrazů nejen k tématu výstavy, ale také k prostorám, ve kterých výstava bude probíhat. Krásný zážitek si tak můžete užít vícekrát, navštivte klidně všechny naše výstavy. 

vystava obrazu_mgr irena kovarova_v tobe se cely zrcadlim