CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

Výstava V tobě se celý zrcadlím Hluboká nad vltavou

vystava v tobe se cely zrcadlim_naga galerie hluboka nad vltavou_tvorime srdcem

Druhou letošní výstavou pokračujeme v tématu V tobě se celý zrcadlím v Galerii NAGA, v Hluboké nad Vltavou. Na této výstavě představujeme úplně poprvé nejnovější obraz Tajemství růžové studánky a druhou zajímavostí je obraz Velká Bohyně, který byl zatím k vidění pouze 1x na akci v našich Zahradách nad městem. 

 

Kde: Galerie NAGA, Masarykova 81, Hluboká nad Vltavou, POZOR - galerie se stěhovala, uvádíme novou správnou adresu

Kdy: výstava bude probíhat celý březen a duben 2023

Vstupné: dobrovolné na podporu této nadační galerie

Obrazy na výstavě jsou prodejní.

Otevírací doba: v rámci otevírací doby galerie

 

V průběhu roku 2023 nás čeká několik výstav, v různých městech. Postupně vám je budeme představovat. 

ANOTACE K VÝSTAVĚ

V tobě se celý zrcadlím .... Každá květina, každý lístek, každý živý tvor, všechno jsou zhmotnělé myšlenky Tvůrce. Jeho myšlenky utváří naši realitu. A ta je krásná. Pokud to špatnými myšlenkami nezačneme kazit. Navažme spojení ... s dobrými myšlenkami, s božím jazykem, se svými kořeny, s Matkou Zemí, s přírodou, se sebou sama. Dovolme dobru, aby vstoupilo do našeho srdce. Protože na Zemi už je dobro. Opravdu, UŽ JE DOBRO.

Irena Kovarova_mesicnice_2022

Představení malířky a výtvarnice Mgr. Ireny Kovářové

Malířka Mgr. Irena Kovářová žije v Rudolfově u Českých Budějovic v hektarové přírodní zahradě. Obrazy maluje obklopená krásnou zahradou za zvuků přírody a léčivé hudby. Autorka se nesnaží o reálné zobrazení přírody, jde jí o nálady, pocity a poezii, která k nám z přírody proudí i skrze jemněhmotný svět. Její tvorbu: autorské obrazy, drobné dárky pro radost, kreativní deníky pro děti či online kurzy najdete na www.tvorimesrdcem.cz

 

 

Každá výstava, kterou letos uspořádáme bude maličko jiná, vždy ladíme výběr obrazů nejen k tématu výstavy, ale také k prostorám, ve kterých výstava bude probíhat. Krásný zážitek si tak můžete užít vícekrát, navštivte klidně všechny naše výstavy. 

vystava obrazu_mgr irena kovarova_v tobe se cely zrcadlim