Společné setkávání na zahradě

Krásný den všem,

v minulém roce jsme se potkávali s příběhy našich obrazů. A jen tak pro zajímavost - ty příběhy byly ze tří čtvrtin skutečně reálné a staly se.

Pro letošní rok jsme pro vás připravili společné setkávání na zahradě. Na zahradě, která opravdu existuje. Navazujeme tak na náš kalendář univerzální jazyk, který už někteří znáte a tak víte, že je plný krásných fotografií z přírodní zahrady v průběhu celého roku.

A už je tu ta chvíle, kdy bereme za kliku venkovské branky a vstupujeme do světa barev, vůní a zvuků přírody. Vstoupili jsme do zahrady utvářené ženami - bohyněmi. V takové zahradě je oslavován každý úsvit i soumrak. Najdete zde tisíce různých květů, bezpočet růží, včetně těch pnoucích. Slezové růže, které zvědavě ze své výšky, nakukují do soukromí sousední zahrady. Uvidíte bylinky a zvláště ve slunných partiích zahrady, ucítíte jejich intenzivní vůni. Pod starými stromy pak spočinete na klidném místě, které vás ochrání před letními horky.

Každá žena je bohyně, která utváří svůj zelený ráj. Je čarodějkou a skrze své síly, které jí dala příroda, vnáší do světa krásu. Pojďme v sobě probudit bohyni - čarodějku, která prostoru kolem sebe vdechne skutečný život a bude inspirací pro další ženy, aby to také udělaly.

A co když zahrada chybí? Vůbec nevadí, budeme tvořit na terase, balkonu, lodžii nebo necháme rozkvést do krásy naše okno.

A TADY PŘICHÁZÍ CHVÍLE PRO SDÍLENÍ - budeme nesmírně rády, když se s námi podělíte o fotografie vašich zahrad, zelených teras či oken. A jak to můžete udělat?

  1. pokud máte sociální sítě - vložte fotografii na váš profil a označte ho @pozemskenebe anebo #pozemskenebe.
  2. pokud sociální sítě nemáte, pošlete nám vaše fotky emailem a my je budeme sdílet za vás. 

 

Po celý rok, každý měsíc, vám přineseme inspiraci z naší zahrady s nejrůznějšími praktickými tipy na tvorbu záhonu, výsadby, výsevy, řez stromů a keřů a dekorace pro zahradu. Užijte si malou ochutnávku a mějte se báječně!