CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

Maminky a dcery

Maminky a dcery úvodní banner

A jaký máte vztah vy se svou maminkou? Pojďme uzdravovat naše vzájemné vztahy, pojďme si zvědomovat ten velký dar, kterým je vztah mezi maminkou a dcerou. Alička z Milujsukni sepsala nádherné povídání na téma maminky a dcery. 

AliceZa Milujsukni Alice

 

Já jsem ty a ty jsi já, ale přesto jsme každá samostatná a jedinečná.

Vztah mezi malými a velkými ženami, mezi maminkou a dcerou, je jedinečný a zaslouží si, abychom o něj s láskou a vděčností pečovaly, kultivovaly jej a hýčkaly a užívaly si vzájemné blízkosti po celý život. Mateřská láska nezná hranic. Hloubku těchto slov jsem si začala plně uvědomovat až v okamžiku, kdy jsem se sama stala maminkou.

Maminka, ta, která nás devět měsíců opatrovala pod svým srdcem, pomohla nám skrze své tělo spatřit světlo světa, vstávala k nám, bděla nekonečné hodiny, aby nás utěšila a konejšila, aby zahnala každý neutichající pláč a nejistotu, aby zahojila bolístky svou otevřenou a hřejivou náručí. Pokračování na blogu holek z Milujsukni. Přejeme vám krásné čtení.

Maminky a dcery_článek banner (1)

♡ Jak v sobě můžete podpořit ženskou energii? Vyzkoušejte sukni z Milujsukni nebo některý z našich online kurzů. ♡ Udělejte samy sobě radost Knoflíkem pro štěstí ♡