CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

Ženství

Ženství

Ženství, téma široké tak, že by se o něm dalo hovořit hodiny, dny i roky. Ženství je tak krásné téma, že ať si o něm začneme povívat z jakékoliv strany, vždy nás to dovede ke stále širším a širším souvislostem. Alička z Milujsukni se dnešním článku opřela do tohoto tématu. Její vlídná slova stojí za přečtení. Směle do toho. 

AliceZa Milujsukni Alice

ŽENSTVÍ

Tato slova směřuji od srdce všem ženám a dívkám, které jsou, stejně jako já, na cestě k uchopení sebe samé, ke všem, které se občas ztrácí, stejně jako já a hledají způsoby a odpovědi uvnitř sebe, jak dosáhnout hlubinného klidu, trpělivosti, jak žít ve své přirozené, podporující ženské energii a jak nejlépe kultivovat vnitřní sílu a využít svůj potenciál ve prospěch nás všech v každodenní realitě.

Připadá mi, že témata ženství na nás v této době vykukují všude, ať ve formě seminářů, on-line kurzů, fb skupin, nebo podcastů, dokonce se o jejich důležitosti opírá i funkční medicína. Asi na tom něco bude. Nebo to tak vnímám pouze já? Proč tomu tak je? a jak se v té změti různých informací vyznat? Kde hledat náš střed a centrum rovnováhy, o kterém všichni mluví a kam nás směrují? Něco nás volá, něco dávno zapomenutého se v nás probouzí a já jsem nesmírně vděčná, že žiji v této krásné době probuzení a mohu být tohoto procesu účastna.

Každý z nás má v sobě uloženou moudrost svého života, odpovědi na všechny otázky a asi pomalu začínám chápat slova, že nejdelší cesta je do svého srdce.

Pokračování na blogu holek z Milujsukni. Přejeme vám krásné čtení.

 

Ženství úzké (1)

 

 

 ♡ Jak v sobě můžete podpořit ženskou energii? Vyzkoušejte sukni z Milujsukni nebo některý z našich online kurzů. ♡ Udělejte samy sobě radost Knoflíkem pro štěstí ♡