Adventní čas - 3. zdobení bytu

uklid podle feng shui

 

3. ADVENTNÍ ČAS - zdobení bytu

 

Teď si možná říkáte, co je to za nesmysl? Copak v Číně slavili v době rozkvětu Vánoce? Nebojte se, o tom vás přesvědčovat rozhodně nebudeme. Ani po vás nebudeme chtít, abyste o Vánocích doma používali k dekoraci čínské draky nebo jinou čínskou symboliku, protože feng shui rozhodně není o vnější formě, ale o podstatě. Proto také velký mistr feng shui Kwan Lau řekl, že dobrý znalec feng shui navrhne ve Francii krásný francouzský interiér či zahradu, v Japonsku krásný japonský interiér či zahradu a my si můžeme dodat… a v Čechách krásný český interiér a zahradu v duchu feng shui. Nabízíme vám možnost jak vědomě vnést do svého vánočního interiéru novou energii, která podpoří určitou životní oblast. Zkuste tedy nepodléhat módním trendům a stvořte si svou vlastní barevnost.

Chcete více radosti do života? Pak dekorujte ve zlatých tónech.

Nebo se cítíte vyčerpaní a potřebujete vzpruhu? Pak ke zlaté přidejte červenou (to je ostatně klasika českých Vánoc).

Chcete se z něčeho osvobodit a najít svou cestu? V tom případě se nebojte světle a tmavě modrých tónů, které můžete kombinovat s bílou a stříbrnou.

Chcete více něhy a lásky do života? Růžová je pro vás ta správná volba. Odvážnější si ji můžou nakombinovat i s tóny fialové a červené.

Chcete změnu, ale nevíte jakou? Pak růžová, zlatá a bílá vás popostrčí tam, kam potřebujete.

Chcete vnést více stability do života? Všechny tóny skořicové, čokoládové, zlaté a měděné budou v tomto případě ty správné.

 

A teď už je jen na vás, pro co se rozhodnete. Přejeme vám šťastnou volbu!