SRPEN - feng shui OBRAZ

Milí přátelé,

máme pro vás 8. tapetu do mobilu a počítače z 12 dílné série, která je navázaná na naše české feng shui obrazy. Jsme rádi, že vás v letošním roce můžeme obdarovat, a proto, pokud si chcete vyzkoušet působení našeho obrazu, můžete si jej ZDARMA stáhnout do mobilu a počítače jako tapety, případně je můžete sdílet s vašimi přáteli. V průběhu celého roku od nás každý měsíc dostáváte:

♥ ZDARMA TAPETA DO MOBILU A POČÍTAČE ♥ 

Harmonizační obrázek, který na vás v průběhu měsíce působí a posiluje určitou životní oblast.

ZDARMA PŘÍBĚH 

Poslouchání příběhů rozvíjí v lidech intuici, empatii, představivost a obrazotvornost a podporuje harmonizaci dané životní oblasti. Nejdůležitější pro změnu a vývoj čehokoliv je právě obrazotvornost a proto s ní pracujeme i v našich online kurzech.

 

srpen: Feng shui OBRAZ "NA STŘÍBRNÉM KOPCI - LÉTO"

Obraz: Na Stříbrném kopci LÉTO

Bagua: sektor VĚDĚNÍ

Oblast spojená se správným používáním informací. Žijeme ve věku informací a mnohdy je těžké se zorientovat v celém tom množství podnětů a vybrat to správné. Oblast Vědění se spojuje s energií rozjímání, studia a moudrosti. Pomáhá nám v lepší orientaci v současném informačním boomu. Odráží i naše niterné vědění o sobě samém. Učí nás používat informace správným směrem. Poznávejte samo sebe i prostřednictvím tapety našeho obrazu Na Stříbrném kopci – LÉTO.

Přejeme vám podnětný srpen!

 

POSTUP STAŽENÍ:

1) Sjeďte níže na obrázek a najeďte na něj myší.

2) Zmáčkněte 1 x pravé tlačítko a držte.

3) Vyberte "uložit obrázek jako" / "stáhnout".

4) Obrázek se vám uloží na plochu / do složky, kterou si vyberete.

 

feng shui TAPETA PRO MOBIL ZDE:

tapeta do mobilu zdarma-srpen

 

FENG SHUI TAPETA PRO MONITOR POČÍTAČE ZDE:

feng shui tapeta monitoru zdarma (8)

 

Pokud se vám obraz líbí a toužíte si ho pořídit v tištěné podobě, podívejte se prosím na náš eshop, kde najdete jaké formy a rozměry nabízíme a doplňující feng shui poselství k tomuto obrazu: Na Stříbrném kopci LÉTO.

A nezapomeňte si poslechnout  PŘÍBĚH "NA STŘÍBRNÉM KOPCI - LÉTO"