hotel amadeus tvorime srdcem pronajem obrazu

Díky naší službě pronájem obrazů si u nás pronajímají obrazy nejen jednotlivci, ale také například hotely a penziony. Naše feng shui obrazy podpoří u vás nejen dobrou náladu, spolupráci a empatii vašeho týmu, ale podpoří vaše hosty v důkladném odpočinku, načerpání klidu a pocitu radosti a to je důvod, proč se k vám budou rádi vracet. Pilotní spolupráci jsme spustili již v roce 2021 a zde si můžete přečíst celý článek.

POZVÁNKA NA PROHLÍDKU AMADEUS HOTELU

Dnes bychom vás rádi pozvali na prohlídku do Amadeus hotel. Obrazy jsme instalovali již v loňském roce, ale čekali jsme dostatečně dlouhou dobu, abychom si s majitelkami hotelu Lucií Frantíkovou a Ivou Brejchovou mohly popovídat o tom, jak se jim s našimi obrazy žije, pracuje a tvoří. 

Projděte si s námi interiér hotelu a také otázky a odpovědi k této konkrétní velké instalaci. V hotelu jsme instalovali přes 20 reprodukcí na plátno, malé obrázky a také drobné dárky pro radost, které jsou ke koupi na recepci hotelu. 

Zajímavostí je, že ke koupi jsou také všechny instalované obrazy. Hosté, pokud si některý zamilují, mohou si ho rovnou odvést domů.

ROZHOVOR S MAJITELKAMI AMADEUS HOTELU LUCIÍ FRANTÍKOVOU A IVOU BREJCHOVOU

hotel amadeus_obrazy tvorime srdcem (6) Od instalace obrazů jsme zaznamenali samé kladné reakce, naši hosté nám obrazy moc chválí, ptají se na autorku a především stálí hosté, kteří mají srovnání. Když s námi o obrázcích mluví, vždy se usmívají. 
hotel amadeus_obrazy tvorime srdcem (1)     
Cítíme se klidně, mnohem lépe a pozitivně naladěny. Do hotýlku se vždy těšíme a obrázky, které nás obklopují každý den - zakoupené na recepci, jsou nám velmi blízké a už si náš hotelový den bez nich nedovedeme představit. 
 
 
 
 
hotel amadeus_obrazy tvorime srdcem (2) Od instalace obrazů máme velmi dobrou obsazenost a i přes všechny překážky (covid, ceny energií) jsme zaznamenaly nejlepší sezónu a získaly jsme víru, že to co děláme jde správným směrem. Máme také pocit, že i naši klienti s námi souzní a vrací se k nám hosté, kteří k nám opravdu patří. 
 
 FOTOGRAFIE PŘED A PO
 
hotel amadeus_obrazy tvorime srdcem (3) Náš hotel rekonstruujeme postupně, vždy dle úspěšnosti sezóny. Díky obsazenosti v minulé sezóně se nám podařilo dokončit rekonstrukci venkovních dveří od pokojů. 
hotel amadeus_obrazy tvorime srdcem (4) Spolupráce si velmi vážíme a máme z ní upřímnou radost. Náš hotel si bez obrazy již nedovedeme představit. Zároveň jsme rády, že se naši hosté díky této spolupráce mohou dozvědět o tvůrcích z našeho regionu. To je i cílem informací, které chceme našim hostům předat k informacím o jižních Čechách. 
hotel amadeus_obrazy tvorime srdcem (5) Rády je doporučíme pro atmosféru a klid, které dokážou obrazy vykouzlit.