"Tady je tak nádherně, sem se zase vrátíme" díl první

"Tady je tak nádherně, sem se zase vrátíme"

Toto je věta, kterou by moc rád slyšel každý majitel hotelu či penzionu.

Určitě jste si všimli, že Češi opět objevují dovolené v Čechách a to je skvělé. Máme z toho velikou radost, protože naši zemi máme moc rády. Pokud cestujete, určitě víte, že někde se vám líbí víc, někde se vám líbí méně a velikou roli v tom hraje také místo ubytování. V Čechách je mnoho zajímavostí, které stojí za to vidět. Ale kvalita místa, která se pro nás na pár dnů stává našim domovem, ovlivňuje do velké míry, naší chuť poznávat památky v okolí, dopřávat si gastro zážitky, poznávat místní lidi a hlavně ovlivňuje chuť se opět vrátit.

Shodly jsme se na tom, že náš pocit z místa pobytu poměrně výrazně ovlivňují obrazy použité v interiérech. Vnímáme v téhle oblasti opravdu veliký potenciál. Obrazy jsou silným nástrojem pro posílení pohody klientů a jejich touhy vracet se na místo.

Vstoupili jsme proto do pilotního projektu OCHUTNÁVKA OBRAZŮ s Apartmány u zámku Český Krumlov a Penzion Sladová v Českém Krumlově. Naše obrazy navodí v návštěvnících příjemné pocity a dobrou náladu. Tento pilotní projekt bude probíhat po celou sezónu a na podzim se můžete těšit na jeho plnou verzi, která bude dostupná jak pro hotelová zařízení, firmy, tak také pro drobné podnikatele i fyzické osoby. Věříme, že se vám naše nová služba bude líbit.

 

Přejeme vám krásné, pohodové léto a  mnoho dobré energie.

A nyní se můžete podívat na ochutnávku našich obrazů v Apartmány u zámku Český Krumlov: