Dlouhodobá výstava obrazů Země poká blahem: restaurant Slunce

vystava obrazu_irena kovarova_zeme poka blahem_restaurant slunce

 

FOTO slunce Vystava Zeme poka blahem_Mgr. Irena Kovarova    

Navázání spolupráce s Vegan Raw food restaurantem Slunce byla opět další nádhera. Jeden email, jeden telefon, jedna krátká schůzka a když jsme vezli výstavu zpět do Českých Budějovic z Kaplice, kde probíhala v dubnu v Kap café, hned jsme jí pro vás nainstalovali v této příjemné veganské jídelně v Krajinské ulici. Tato jídelna se nachází v 1. patře.

Výstavu jsme tentokrát pojali maličko jinak, celý prostor jsme odekorovali našimi reprodukcemi na plátně a malými obrázky v rámečcích, ale bez klasického označení obrazů na výstavách.

 

 

DLOUHODOBÁ VÝSTAVA

Chtěli jsme si vyzkoušet, jak na vás bude působit, když příjemný prostor, kde se pravidelně schází mnoho lidí na dobré jídlo, podpoříme našimi obrazy. O to máme ještě větší radost, že jsme se s majiteli restaurace domluvili na dlouhodobé výstavě a jednou za čas vám interiér, podle ročního období, našimi obrazy proměníme.

PÁR SLOV O TOMTO MÍSTĚ

Vegan Raw restaurant Slunce je inspirováno přítomností a láskou ke všem živým bytostem. Jsou certifikované BIO Centrum čistě rostlinné stravy, které zahrnuje BIO veganskou jídelnu v 1. patře budovy a BIO vegan raw food restauraci v přízemí. 

BIO Vegan Raw food restaurace/kavárna (přízemí)
Těšit se můžete na stálou i speciální nabídku veganských a raw pokrmů a širokou nabídku raw dortů a dezertů. Zároveň Vám rádi připraví čerstvé, šetrně lisované ovocné a zeleninové šťávy i v BIO kvalitě, domácí limonády a smoothie. Restauraci doplňuje prodejní koutek s nabídkou vybraných  bio raw produktů a superpotravin včetně bezobalového prodeje ořechů.

BIO Veganská jídelna (1. patro, vchod z podloubí)
Zde v příjemném prostředí Vám každý všední den nabízí obědové menu skládající se z bezlepkové polévky a tří hlavních jídel, převážně bezlepkových a  čerstvé saláty v samoobslužném salátovém baru.

KDY A KDE

Kde: Vegan Raw food restaurant Slunce, 1. PATRO, Krajinská 238/23, České Budějovice, facebook restaurantu Slunce

Kdy: výstava bude probíhat od 3. května 2022 - jedná se o dlouhodobou výstavu.

Vaše dotazy na obrazy z výstavy směřujte prosím na naší Alenku: Alena Kučerová, 774 505 774, alena@tvorimesrdcem.cz

Výstavu ZEMĚ POKÁ BLAHEM Mgr. Ireny Kovářové

si můžete v RESTAURANTU SLUNCE užít od 5. 5. 2022, jEDNÁ SE O DLOUHODOBOU VÝSTAVU,

VÝSTAVU PRO VÁS JEDNOU ZA ČAS, V NÁVAZNOSTI NA ROČNÍ OBDOBÍ, OBMĚNÍME. 

Všechny aktuální výstavy najdete zde.