CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

Mám milující rodinu, která mě podporuje, a já podporuji ji.

Mám milující rodinu, která mě podporuje, a já podporuji ji.

Rodina je základní buňkou velkého a živého organizmu – vlasti. Zdravá buňka – rodina je počátkem zdravé vlasti. Nemocná buňka – rodina je pak počátkem nemoci, a dokonce zániku vlasti. Tak tomu bylo od nepaměti. V současné době stále častěji zaznívají hlasy, že tradiční model RODiny je nefunkční. Není toto volání po novém modelu rodiny jen sice úpornou, avšak zoufalou snahou parazitů o rozvrácení RODiny? To ale nedopustíme! Dokud budou máma   táta společně tvořit, nemáme se čeho bát. A lidé to ví. Proto když v Srbsku uspořádaly mladé tradiční rodiny pochod na podporu této hodnoty, přišly tisíce lidí jako diváci a celý průvod doprovázel potlesk a nadšené ovace. Lidé cítí, co je správné. Když se ocitne v ohrožení rodina, ocitá se v ohrožení celý náROD. Je velmi podivné, když je odchylka prosazována jako norma, a naopak norma je stále více tlačena do roviny odchýleného. A proto si vraťme zdravou RODinu, vraťme si silný a zdravý náROD.

 

Je skvělé, že si můžu říct: Mám milující rodinu, která mě podporuje, a já podporuji ji.

03_mam milujici rodinu_tvorime srdcem_my jsme slovane_slovanske symboly (8)

 

LÍBÍ SE VÁM TÉMA SLOVANÉ? PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS VELMI SILNÉ OCHRANNÉ SLOVANSKÉ SYMBOLY, NAJDETE JE ZDE. Luxusní papírová přání, která můžete někomu z lásky darovat nebo si je pořídit sami sobě. Někdo si symboly dává na pracovní stůl, jiní jej mají dokonce v autě jako ochranný prvek, je to jen na vás.