Masáž těla i duše

Naše obrazy najdete už i v Táboře! A to v nové masérničce Masáže ze srdce. Jsou to Jaro v Tulipánově II a Už to nejde zastavitProč právě tyto dva obrazy jsme paní Míše Chlubnové do masérny doporučili? Protože velmi dobře umocňují celý průběh masáže. Nejprve vás naladí do pohody a klidu, umožní vám hlubinnou relaxaci a po důkladném odpočinku vás nastartují do nové aktivity a síly. Probudí ve vás touhu pevně držet svůj život ve svých rukou a tvořit na všech rovinách bytí. A to vše bez toho, aniž byste se museli na ně dívat. Stačí, že jste s nimi ve stejném prostoru.

Jak je to možné?

Jednoduše. Z fyziky všichni známe, že barva je vibrace, která prostupuje nejen prostorem, ale i skrze naši pokožku. Stejně tak různé tvary jsou vlastně zářiče. Proto se nám může z některých obrazů dělat až nevolno a vůbec nevydržíme v jejich blízkosti. A naopak, jiné obrazy v nás navozují velmi příjemné pocity a dokonce můžeme vnímat, jak nás nabíjejí energií. Naše obrazy vznikají zcela vědomě v čisté energii.

A co na naše obrazy říká Míša? 

Líbí se vám?

Můžete je mít i vy - stačí si je u nás objednat a my Vám je pošlete do libovolného koutu republiky nebo i do zahraničí. A když budete zrovna v Táboře, zajděte si na masáž do Studia Grand, nám F. Křižíka 505.