Tady nám moc chutná aneb naše obrazy v restauracích

Máme velikou radost. Existuje další místo, kde si můžete prohlédnout naše obrazy a nechat je na sebe působit. A nejen to. Pokud vás určitý náš obraz bude opravdu hřát u srdce, můžete si jej zakoupit a odnést domů. Nebo si nemusíte obraz hned kupovat. Můžete jej prostě na nějakou dobu vyzkoušet. Více o pronájmech obrazů se dočtete v našem článku Ochutnávka obrazů pro každého.

S kým jsme vstoupili do další spolupráce? Tentokrát se jedná o skvělou vegetariánskou restauraci Impala, kterou najdete v Nové ulici v Českých Budějovicích.

Obrazy v restauracích a jídelnách jsou rozhodně důležitým prvkem a neměli bychom jejich výběr podceňovat. To, že jíme i očima, je dávno známá věc, ale zatím to máme spojené jen s jídlem na talíři. Méně známe je to, že totéž platí i v mnohem širším měřítku.

Opravdu a doslova jíme i očima. A dokonce celým povrchem těla. Pokud máme kolem sebe podněty pro oči, které v nás vyvolávají dobrou náladu, spokojenost a radost, pak nám i víc chutná a podvědomě se do takového prostoru rádi vracíme, a to nejen kvůli báječnému jídlu.

Je nám prostě v takovém místě dobře. Cítíme, že majiteli opravdu záleží na naší spokojenosti, a užíváme si péči, která je nám tu celostně věnována.

Samozřejmě, že toto neplatí jen pro veřejné stravování, ale týká se to i naší jídelny doma. Pokud se v naší jídelně naladíme vhodným obrazem na pozitivní myšlenky, bude nám chutnat, ale také nám bude u společného jídla moc dobře. A to bude kladně ovlivňovat i další životní oblasti.

Sama jsem u svých klientů zažila, jak výměna sice drahé, ale velmi depresivní grafiky v jídelně za pozitivní obraz jakoby zázrakem vyléčila žaludeční neurózu jednoho člena rodiny a následně se projevila v tom nejlepším slova smyslu v jejich životě.

Takže si dopřávejte dobré jídlo připravené s láskou z kvalitních surovin a potěšte i oči pro vás příjemným obrazem. Protože chuť k jídlu je chuť k životu.

 

A zajímá vás, co říká majitel Impaly?

"Děkujeme týmu z TvořímeSrdcem za báječné obrazy, které v naší jídelně – vegetárna Impala vytváří vlídné, přátelské a veselé prostředí. Naší snahou je, aby se u nás zákazníci cítili příjemně a občerstvili se nejen zdravým jídlem, ale též se příjemně odreagovali od starostí a stresu a načerpali dostatek pozitivní energie. A právě obrazy TvořímeSrdcem tento záměr pomáhají naplnit. Naši zákazníci ale i personál vegetárny vnímají tuto dekoraci jako velice harmonizující prvek. Několik našich zákazníků si již obrázek zakoupili, aby mohli čerpat příjemnou energii i ve svém domově."

 

Dobrou chuť!