Ochutnávka obrazů pro každého: nová služba pronájmů obrazů

pronájem obrazů úzký banner

Máme velkou radost, že vám můžeme představit naší nejnovější službu pro širokou veřejnost - pronájem feng shui obrazů Ireny Kovářové. Ochutnejte, jaké to je mít ve svém domově, kanceláři, ordinaci či penzionu naše feng shui obrazy za zlomek pořizovací ceny. A vyzkoušejte si, který obraz je pro vás ten správný?

 

PROMĚŇTE SVŮJ INTERIÉR A VYZKOUŠEJTE SI PŮSOBENÍ NAŠICH OBRAZŮ

Opět nás krásně vedla praxe a poptávky od vás zákazníků. Někteří jste již mohli vidět výsledek spolupráce s penziony v Českém Krumlově, kde jsme službu pronájmů realizovali v rámci turistické sezóny. Reportáž z této spolupráce si můžete přečíst zde.

 

Rádi bychom vám zprostředkovali možnost vyzkoušet si působení našich obrazů, abyste si mohli nacítit, který obraz je ten správný právě pro vás. Nabízíme proto možnost pronajmout si obrazy za zlomek pořizovací ceny celého obrazu. 

Tato služba je dostupná jak pro fyzické osoby, které uvažují o koupi obrazu do svých domovů, tak pro hotelová zařízení, firmy, ale také pro drobné podnikatele. Rádi vám zútulníme vaše domovy, stejně jako zasedací místnosti či jiné reprezentativní prostory, hotelová apartmá, kanceláře, spojovací chodby i recepce. 

Stačí si jen vybrat, který obraz poputuje právě do vašeho interiéru. CELOU NABÍDKU OBRAZŮ PRO PRONÁJEM si můžete prohlédnout zde.

 

PÁR OSOBNÍCH ZKUŠENOSTÍ VÁS ZÁKAZNÍKŮ S NAŠIMI OBRAZY

          Portretni-fotografie-MUDr.Petr-Toufar-01         

CHIRURGICKÁ AMBULANCE TŘEBOŇ

Do ordinace jsme si pořídili obraz Už to nejde zastavit. Obraz nás zaujal barevným laděním, které na nás působí příjemně, a celkově vnímáme pozitivní energii, která z obrazu vyzařuje. Pozitivní prostředí je přesně to, co v ordinaci potřebujeme, protože chceme svým klientům poskytovat nejen profesionální péči, ale je naším cílem, aby se v ordinaci cítili co nejlépe.

Přestože pacienti, kteří navštěvují naši ordinaci, jsou po úrazech, s nejrůznějšími bolestmi, ponoření do své nemoci, obrazu si všímají a pozitivně jej hodnotí. Obraz jednoznačně plní záměr, se kterým jsme ho do ordinace pořídili.

Bc. Marie Toufarová a MUDr. Petr Toufar

Dar pro domov duchodcu v Dobre vode (2)

DOMOV DŮCHODCŮ DOBRÁ VODA

S paní Irenou Kovářovou spolupracujeme dlouhodobě. Obrazy a obrázky jsme dostali od žen z Tvorimesrdcem.cz jako vánoční dárek. Velké obrazy jsme umístili do společných prostor, konkrétně jídelny. Malé obrázky si rozdělili naši klienti opravdu bleskově, skoro se o ně strhla bitka. Líbilo se jim, že z nich vyzařuje radost.

Naši zaměstnanci se občas zmiňují, že z obrazů vyzařuje něco, co je uklidňuje, takže se cítí, jako by relaxovali. Hodnotí i veselou energii, která z obrazů skoro sálá. Toto vše působí nejen na naše zaměstnance, ale má to jednoznačně pozitivní účinek i na klienty. Obrazy pracují s celým prostorem. Když jsme je pověsili do jídelny, místo se celé pocitově zjemnilo a zútulnilo.

Mgr. Renata Tetourová, vedoucí sociálního úseku

topsecondhand-obrazy-tvorimesrdcemcz-5

TOP SECOND HAND ČESKÉ BUDĚJOVICE

Protože s radostí a láskou navštěvujeme už nějaký ten rok kurzy osobního rozvoje Mgr. Ireny Kovářové, byla spolupráce s Tvoříme srdcem jen otázka času. Jsme vděčné, že můžeme tyhle srdeční záležitosti zprostředkovávat i ženám u nás v obchůdku.

Reakce na obraz “Už to nejde zastavit”, který září a zachytí pohled hnedle ode dveří, jsou úžasné. Ženy na něj reagují tak krásně. Není týdne, aby zůstal bez povšimnutí. Je to láska na první pohled.

Milena Fálová a Klára Vachová, majitelky obchůdku

UVOD_tvorimesrdcemcz_blog Láska tvoří (1)

APARTMANY U ZÁMKU ČESKÝ KRUMLOV

Hlavní motivací byla potřeba dodekorování a zútulnění pokojů, aby se v nich klientům dobře bydlelo a mě a personálu se v prostorách dobře pracovalo. Spolupráce s Tvoříme srdcem je pro ubytovací prostory nebo jakákoli jiná místa s cirkulací množství různých návštěvníků naprosto ideální, protože mimo dekoračního účelu obrazy mají ještě funkci přivézt do interiéru tolik potřebnou pozitivní energii. A jistě všichni lidé, kteří pracují ve službách či jsou v každodenním kontaktu s lidmi ví, jak těžké je komunikovat s klienty a poskytovat jim služby a udržet si při práci "čistou hlavu" a zároveň aby klient či návštěvník odcházel spokojen a nejlépe ještě zbaven svých starostí a negativních emocí. Tyto obrazy toto vše plní. Od té doby je na penzionech máme, je zde mnohem méně konfliktů, jak v kontaktu klient - zaměstnanec tak zároveň mezi zaměstnanci navzájem. Klienti i personál se více usmívají, zdají se být spokojenější a celkově je v prostorech mnohem lepší atmosféra.

Reakce zákazníků jsou velmi pozitivní a velké množství klientů se na obrazy ptá a chválí je. Často se stává, že říkají, že jen tak sedí v pokoji a koukají na obraz, že na ně působí harmonicky. Samozřejmostí je úsměv na tváři takových klientů a to je skvělé, když se klienti usmívají, protože to značí spokojenost a když odjíždějí spokojení klienti, je cíl našich penzionů splněn.

Hana Patkányová