TIPY na dárky pro děti

Blog_bannery úzké

Každý rodič má na srdci přání všeho dobrého pro své ratolesti. Jednou nám Irenka vyprávěla, jak jí tatínek řekl. "Irenko, starost o dítě budeš mít až do důchodu." "Teda tati, to je ale za dlouho." Se smíchem mu Irenka odvětila. Jenže tatínek pokračoval. "Ne do tvého důchodu, ale do jeho důchodu." A je to svatá pravda. Jednou rodič, napořád rodič.

Přinášíme vám tipy na dárky, které podpoří vaše děti. Rozproudí  jejich kreativitu, podpoří zdravou sebehodnotu, radost ze života, ale také pocity klidu a bezpečí a pomohou jim nasměrovat se na svůj smysl života.

TIPY NA DÁRKY PRO DĚTI

KAŠÁKOVÁ úzký banner

 

  TIPY NA DARKY pro děti blog tvorimesrdcem (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

   

****************************************

DĚTSKÉ KNÍŽKY HANIČKA A SKŘÍTEK ROZMARÝNEK

Zatím jsme vydali dva ze čtyř dílů. Naše Irenka před více než 20 lety napsala pro svou dceru Haničku nádherné pohádky. Hanička je teď už velká, ale pohádky jsou tak nadčasové, milé, vlídné a poučné, že jsme se rozhodli, vydat je jako knížku.

V každé knížce na vás čeká pět pohádek, které Irenka také ilustrovala. A ke každé pohádce jsme připravili mnoho osobnostně rozvojových cvičení, námětů na společné trávení času i tvoření. V rámci práce s knihou je proto potřeba interaktivní spolupráce na jejím obsahu, jak dětí, tak dospěláků a tak se kniha stane unikátním umělecký dílem každého malého majitele. Navíc vám ukážeme zahradu, která opravdu existuje a kde skřítek Rozmarýnek bydlí a Hanička se svou rodinou žije. 

Oba dva díly JARO a LÉTO najdete zde a teď o Vánocích navíc ke každé knížce dostanete obrázek do pokojíčku zdarma. 

TIPY NA DARKY pro děti blog tvorimesrdcem (3)

****************************************

FENG SHUI OBRAZ ZAHRADA ZA ZDÍ

Poslední týdny se nám děje, když děti vidí naše obrázky, že je bytostně láká tento feng shui obraz s názvem Zahrada za zdí. Když si přečtete poselství obrazu níže, je nádhera pozorovat, jak děti umí dát na svou intuici. Zde najdete všechny dárky a obrázky s tímto motivem.

Poselství: Obraz, který podporuje příchod hojnosti do mého života. Umožňuje vnímat hojnost tady a teď. Vede k pochopení, za co všechno můžeme být vděční, kolik máme důvodů k radosti.

KOUSEK ŠTĚSTÍ POŠLEME SPOLU DÁL: za každý prodaný obrázek malého formátu - pošleme další jeden do vybraného domova pro seniory.

TIPY NA DARKY pro děti blog tvorimesrdcem (2)

****************************************

OBRAZY NA PLÁTNĚ + JAKO DÁREK LUXUSNÍ BONBONIÉRA V HODNOTĚ 789 KČ 

Na obrázku vidíte obraz Bezpečí.

Prohlédněte si celou nabídku s motivem Bezpečí, kde najdete nejen obrazy na platně, ale také obrázky malého formátu a další drobné dárky pro radost. 

Díky spolupráci s JANEK CHOCOLATE vám k obrazu na plátně přibalíme zdarma luxusní bonboniéru v hodnotě 789 Kč. (akce platí pro všechny rozměry, kromě 40x40cm a 30x40cm)

OBRAZY VHODNÉ DO DĚTSKÝCH POKOJÍČKŮ zde

OBRAZY UNIVERZÁLNĚ HARMONIZAČNÍ, kterými můžete dětské pokojíčky také zútulnit.

TIPY NA DARKY pro děti blog tvorimesrdcem (4)

****************************************

ZÁLOŽKY DO KNÍŽEK

Až budete objednávat našeho Rozmarýnka, můžete si přibalit, pro své malé čtenáře, také záložky do knížek. I takto malinkatý obrázek na záložce nese pozitivní energii. Tento motiv už znáte, obraz se jmenuje Zahrada za zdí. A zde najdete všechny naše záložky pohromadě.

 

TIPY NA DARKY pro děti blog tvorimesrdcem (5)

****************************************

MAGNETKY

Drobný dárek, který rozproudí kreativitu v životě vašich dětí. Stačí mít magnetku někde poblíž. Třeba na nástěnce nebo na lednici. Kreativní magnetku s motivem obrazu Zahrada za zdí je tady a úplně všechny magnetky najdete zde. 

TIPY NA DARKY pro děti blog tvorimesrdcem (6)

****************************************

KNOFLÍKY PRO ŠTĚSTÍ

Tento knoflík pro štěstí nese motiv obrazu Už to nejde zastavit. Je to jeden ze dvou našich nejsilnějších obrazů. A přidali jsme k němu příběh o malé holčičce, její cestě k přirozenosti a zdravé sebehodnotě a životu ve spokojené podporující rodině. Můžete se pak se svou malou slečnou domluvit, kam jí knoflík přišijete - na kabátek, na tašku do školy? 

Poselství feng shui obrazu Už to nejde zastavit: Obraz napomáhá ke znovuspojení s přírodou. Vede nás k radosti z přírody. Tento obraz může být správnou motivací pro další kroky ve vašem životě. Aktivuje v člověku chuť do života. Jedná se o léčivý a harmonizační obraz, který můžete umístit libovolně do jakékoliv místnosti. 

Knoflík s příběhem o holčičce najdete zde a všechny ostatní knoflíky čekají, až si je prohlédnete tady.