TIPY na dárky pro maminky

TIPY NA DÁRKY PRO MAMINKY tvorimesrdcem.cz blog

Maminky naše milované, pod srdcem nás nosily, bebínka foukaly a i když jsme už dospělí, stejně se nás ptají, když nás vidí venku v zimě, proč nemáme čepici. Kdy naposledy jste jim řekli: "Mami, mám tě moc rád(a)." a dali jste jí veliké obejmutí? 

Pojďme se podívat na dárky pro maminky, které by díky vám mohly najít pod vánočním stromečkem.

 TIPY NA DÁRKY PRO MAMINKY

KAŠÁKOVÁ úzký banner

 

 

tipy na dárky pro maminky_tvorimesrdcem_feng shui obrazy_knoflíky_magnetky_obrázky (1)

****************************************

OBRAZY NA PLÁTNĚ + JAKO DÁREK LUXUSNÍ BONBONIÉRA V HODNOTĚ 789 KČ 

Na obrázku vidíte obraz Už to nejde zastavit.

Prohlédněte si celou nabídku s motivem Už to nejde zastavit, kde najdete nejen obrazy na platně, ale také obrázky malého formátu a další drobné dárky pro radost. 

Díky spolupráci s JANEK CHOCOLATE vám k obrazu na plátně přibalíme zdarma luxusní bonboniéru v hodnotě 789 Kč. (akce platí pro všechny rozměry, kromě 40x40cm a 30x40cm)

tipy na dárky pro maminky_tvorimesrdcem_feng shui obrazy_knoflíky_magnetky_obrázky (5)

****************************************

ONLINE KURZ BYDLENÍ V SOULADU

Jsou to právě maminky, které vytvářejí teplo domova. Zútulňují naše bytečky i domečky, aby se nám, rodině krásně žilo. Máte maminku, kterou baví feng shui? Motto tohoto online kurzu je: Každý prostor s námi komunikuje - pokud víme jak, je to naše výhoda.“

Pojďme tedy společně nalézat zajímavé souvislosti mezi prostorem, člověkem, našimi myšlenkami, společenským děním a tradičními hodnotami. Zde najdete podrobnosti k online kurzu Bydlení v souladu, aktuálně jej můžete pořídit za vánoční cenu 980 Kč.

Všechny online kurzy jsou pohromadě zde.

tipy na dárky pro maminky_tvorimesrdcem_feng shui obrazy_knoflíky_magnetky_obrázky (3)

****************************************

FENG SHUI OBRAZ LÁSKA TVOŘÍ

Maminky budou určitě milovat jeden z našich dvou nejsilnějších obrazů s názvem Láska tvoří. Obrázek malého formátu Láska tvoří, je nyní na eshopu za vánoční cenu 96 Kč. Líbí se vám tento motiv, zde najdete všechny produkty s ním.

Poselství: Jedná se o léčivý a harmonizační obraz, který můžete umístit libovolně do jakékoliv místnosti. Obraz nese silnou energii Lásky a Radosti. Je v něm obsažena moudrost Původních pramenů, probouzí v člověku touhu po Pravdě a pořádku. Člověk se jeho prostřednictvím začne rozpomínat na to, co je v něm uloženo od samého počátku stvoření. Obraz je rovněž vhodným dárkem pro všechny, kteří se hledají a chtějí pevně převzít zodpovědnost za svůj život.

KOUSEK ŠTĚSTÍ POŠLEME SPOLU DÁL: za každý prodaný obrázek malého formátu - pošleme další jeden do vybraného domova pro seniory.

tipy na dárky pro maminky_tvorimesrdcem_feng shui obrazy_knoflíky_magnetky_obrázky (4)

****************************************

FENG SHUI OBRAZ UŽ TO NEJDE ZASTAVIT

A rovnou jim můžete do balíčku přibalit druhý nejsilnější obraz s názvem Už to nejde zastavit. Obrázek malého formátu Už to nejde zastavit je nyní na eshopu za vánoční cenu 96 Kč. Líbí se vám tento motiv, zde najdete všechny produkty s ním.

Poselství: Obraz napomáhá ke znovuspojení s přírodou. Vede nás k radosti z přírody. Tento obraz může být správnou motivací pro další kroky ve vašem životě. Aktivuje v člověku chuť do života. Jedná se o léčivý a harmonizační obraz, který můžete umístit libovolně do jakékoliv místnosti. 

KOUSEK ŠTĚSTÍ POŠLEME SPOLU DÁL: za každý prodaný obrázek malého formátu - pošleme další jeden do vybraného domova pro seniory.

tipy na dárky pro maminky_tvorimesrdcem_feng shui obrazy_knoflíky_magnetky_obrázky (6)

****************************************

NÁRAMEK PŘÁTELSTVÍ PRO MAMINKU

Navlékne si na ruku náramek, který dostala od vás, aby každý den věděla, že na ní myslíte. Knoflíček na náramku nese motiv našeho léčivé obrazu, náramek jí tak bude dělat tuze dobře.

Tento s meruňkovou gumičkou najdete zde. Ostatní náramky přátelství jsou připravené tady. 

tipy na dárky pro maminky_tvorimesrdcem_feng shui obrazy_knoflíky_magnetky_obrázky (7)

****************************************

KNOFLÍK PRO ŠTĚSTÍ

Taky vám maminka držela palce pokaždé, když jste v životě potřebovali štěstí. Darujte mamince letos o Vánocích naše knoflíky pro štěstí. Třeba jen jeden nebo jich můžete pořídit rovnou 12, na každý měsíc jeden. Každý měsíc si pak může knoflík rozbalit a přečíst si pozitivní a motivační příběh na kartičce u knoflíku, protože dobrý podnětů není nikdy dost a protože kousek štěstí se hodí každému.

Vybrali jsme dva oblíbené motivy u maminek: s příběhem o dávné moudrosti a s příběhem o zelené oáze. 

 

Všechny motivy knoflíků pro štěstí najdete zde.

 

****************************************

VĚČNÝ KALENDÁŘ

12 pečlivě vybraných feng shui obrazů.
A jako BONUS 12 osobnostně rozvojových cvičení.
 
To je věčný kalendář Pořádek. Tento kalendář osobního rozvoje vám bude přinášet každý rok nové podněty a impulzy, přestože budete procházet zdánlivě stejnými úkoly. A to proto, že plněním každého úkolu se posouváte a při opakování úkolu po roce či delší době uchopujete daný proces ve zcela nové kvalitě.
 
Co myslíte? Bavil by tento kalendář vaší maminku? Odkaz na něj najdete zde.

 

 

****************************************

ZE SRDCE VÁM PŘEJEME,

AŤ ŠTĚDROST, KTEROU LETOS POŠLETE MEZI SVÉ BLIŽNÍ, SE VÁM MNOHOKRÁT ZNÁSOBENÁ VRÁTÍ.

****************************************