CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

Osobní připomínač Milujsukni Milujsebe

Ve spolupráci s Milujsukni vám přinášíme osobní připomínač pro ženy. Pro maminku, dceru, kamarádku, kolegyni v práci, tetu či vnučku. Vytvořte dárek, který jí bude připomínat, jak úžasná je. 

Dostupnost Skladem
Kód: MS_OP
180 Kč
Osobní připomínač Milujsukni Milujsebe

Ve spolupráci s Milujsukni vám přinášíme osobní připomínač pro ženy. Říkáte si, co to je ten kapesní osobní připomínač? To vám je taková malá věcička, která se vejde do kabelky a má velký úkol. Připomenou své majitelce to, jak úžasná je. 

Pro maminku, dceru, kamarádku, kolegyni v práci, tetu či vnučku. Vytvořte dárek, který bude určitě nosit stále u sebe.

JAK S OSOBNÍM PŘIPOMÍNAČEM PRACOVAT? 

Je to velmi jednoduché! V připomínači najdete 13 motivačních vzkazů pro ženy od nás a 14 stránek s květinovými kolečky, do kterých vepíšete svůj vzkaz dané ženě, kterou chcete obdarovat. Vznikne tak velmi osobní připomínač, který může obdarovaná nosit stále u sebe a když bude potřebovat podpořit - stačí když si připomínač otevře na náhodné stránce, začte se do textu.

Formát: 10 x 10,5cm

 

Spolupráce s Milujsukni nám krásně plyne společně již několik let. Na jejich tvorbu se můžete podívat zde.