CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

Motivační přání Jsi ZE.MĚ - 12 x 12 cm

Pokračování, budoucnost, ženská linie, ale také důvěra, sdílení a tvoření. Pro každou ženu je velmi posilující, když si zvědomí své kořeny a pochopí, že její spiritualita, stejně jako každé ženy, je vázaná k zemi. Bez spojení s Matkou Zemí nepochopím své ženství.

Velikost: 12 x 12 cm

Dostupnost Skladem
Kód: MO_04_25
128 Kč
Motivační přání Jsi ZE.MĚ - 12 x 12 cm

PŘÁNÍČKO: motivační přání: JSI ZE.MĚ 

Přáníčko s velmi posilující větou nejen pro naše dcery, ale také pro všechny ženy, které cítí, že chtějí tvořit ve své spiritualitě.

Poselství: Poselství: Pokračování, budoucnost, ženská linie, ale také důvěra, sdílení a tvoření. Jako matka nesu zodpovědnost za to, co předám svojí dceři. Mám zájmem je předat jí to nejlepší tak, aby celá ženská linie mohla opět pulzovat až ke svému počátku. K Pramáti Chaivě – Matce Zemi.

Pro každou ženu je velmi posilující, když si zvědomí své kořeny a pochopí, že její spiritualita, stejně jako každé ženy, je vázaná k zemi. Bez spojení s Matkou Zemí nepochopím své ženství.

  • Velikost: 12 x 12 cm
  • Uvnitř čisté
  • Na zadní straně motivační věta

Provedení: tisk na luxusním papíře, součástí balení je čtvercová obálka.

Naše obrazy už dobře znáte, mnozí z vás sami zažíváte ve svém životě, co obrazy dokáží. Tak jak nám píšete, do vašich životů skrze ně vstupuje mnoho dobrého a nás to těší. Chcete-li to dobré sdílet a šířit dál, můžete někoho obdarovat našim obrázkem ve formátu přání.

Obdarovaný si může přání zarámovat jako malý obrázek (feng shui rada – není nutno zasklívat), nebo si ho prostě jen postaví na poličku nebo pracovní stůl. Přání tak nebude pouze poslem krásného vzkazu, ale bude posilovat obdarovaného. Každodenní přečtení textu nás bude uvádět do skutečného klidu.

PROPOJENÍ SLOVA, BAREV A TVARŮ:

Slovo je kód, barvy a tvary jsou vyjádřením naší duše. Tři velmi silné prostředky pro každodenní osobní rozvoj. Víme, jak toto všechno propojit, aby účinek byl maximální. Součástí motivačních přání je text s rámem z ručně malovaný květin, případně dalších motivů a znaků.  Tato skladba je vždy volena cíleně tak, aby podporovala daný záměr, tzn. buď podporuje ženu či muže, nebo působí univerzálně. Nedílnou součástí motivačních přání je text, kdy jednotlivá slovní spojení podporují naši přirozenou energii a napomáhají nám v každodenním osobním rozvoji.

Design a výroba v Jižních Čechách. Autorská tvorba Ireny Kovářové.

Feng shui doporučení: pokud si chcete přání zarámovat

Bílý rám a bez skla: Jednoznačně vám doporučujeme reprodukci našich feng shui obrazů rámovat bez skla a to z toho důvodu, že reprodukce je tištěna na papíře se speciální úpravou zajišťující 3D efekt, po umístění skla se tento efekt ztrácí. Bílá barva rámu podpoří léčivé procesy.

Jak si feng shui obraz správně vybrat?

Obrazy mají schopnost léčit libovolné oblasti vašeho života. Vybírejte si srdcem a pak vám přijde přesně ten obraz, který má k vám promlouvat a léčit vás. Přejeme vám z celého srdce, ať s naším obrazem vstoupí do vašeho domova i života mnoho dobrého.

Jak vzniká léčivý obraz?

„Každý obraz, který někdo namaluje, nese určitou energii. V současné době mnoho obrazů nese energii smutku znechucení, lítosti či vulgarity. Tato energie pak působí v životě majitele obrazu. Protože si velmi uvědomuji a cítím velkou zodpovědnost za to, co vnáším obrazem do vašich domovů, tvořím své obrazy zásadně s myslí odproštěnou od veškerých negativních myšlenek. Bez jakýchkoli negativních emocí. Naopak v prožívání hlubinné radosti a lásky. Léčivé obrazy, které vám nabízíme, vznikají v prostoru obklopeném krásnou zahradou za zvuků přírody a léčivé hudby. Vznikají s touhou zprostředkovat vám potřebu zdokonalovat svůj život a životní prostor.“ Vaše Irena 

 

Naše malířka Irenka v rozhovoru na téma feng shui a zahrady?

Poznejte místo, kde tvoříme - Zahrady nad městem