Bydlení v souladu

Každý prostor s námi komunikuje - pokud víme jak, je to naše výhoda.“

U kurzu Bydlení v souladu spolu strávíme skoro rok nad tématy, ve kterých se budeme zabývat interiérem, ale především postupně tvořit domov, který vás bude podporovat, bude vám přinášet odpočinek, ale také vás bude motivovat k práci na sobě.

Dostupnost Skladem
Kód: BVS_1
980 Kč
Bydlení v souladu
bydleni v souladu online kurz tvorime srdcem centrum mesicnice irena kovarova (7)
Doprava zdarma

OSOBNÍ ZKUŠENOSTI Z KURZU BYDLENÍ V SOULADU

Poslechněte si podcast se sdílením žen, které prošly kurzem Bydlení v souladu. Velice jim tímto děkujeme, za krásný čas, sdílení a upřímnost. 

 

 

Online kurz BYDLENÍ V SOULADU

„Každý prostor s námi komunikuje - pokud víme jak, je to naše výhoda.“

Výjimečná a ucelená metodika: Naše metodologie vychází z dlouholetého studia (přes 25 let) v oblasti feng-shui, celostní medicíny, esoteriky, angeologie, teologie, prosociální výchovy, umění a historie. Spojuje základní funkční principy feng shui, Univerza a moudrosti našich předků do ucelené originální metodiky, která je plně funkční v našich podmínkách.

  • Kurz vždy obsahuje úvod a 12 kapitol.
  • Ke každé části je navázán příběh, který doporučujeme si opakovaně poslechnout.
  • V příběhu jsou informace, které prohloubí vaše následné studium ze skript.
  • Skripta přehledně předkládají jednotlivé oblasti v rámci určitého tématu a poskytují plno jasných a konkrétních návodů, které student může aplikovat v každodenním životě.
  • Poslech příběhů umožní lepší vstřebání teoretické části ve skriptech. Informace v příbězích a ve skriptech se neopakují, ale zcela záměrně jsou uspořádány tak, aby vzájemně kooperovaly a prohlubovaly účinek studia.  

Pojďme společně nalézat zajímavé souvislosti mezi prostorem, člověkem, našimi myšlenkami, společenským děním a tradičními hodnotami.

Cíl kurzu:

Tento kurz je určený vám všem, kteří se chcete nejen zabývat interiérem, ale chcete především vytvořit domov, který vás bude podporovat, bude vám přinášet odpočinek, ale také vás bude motivovat k práci na sobě. Poznejme celostní zákony Univerza, které jdou napříč všemi věky i kulturami a které současný člověk ke své vlastní škodě opustil. Otevřme se radosti z utváření prostoru.

Pojďme společně otvírat tajemství starého čínského feng shui, umění, jak utvářet náš prostor pro dobré žití.


V čem je naše ONLINE studium odlišné?

V kurzu se setkáte s dvěma rovinami sdělení

První rovina = poslouchání příběhů

První rovina je nesená příběhem hlavní hrdinky Anety, kdy budou informace pracovat především s vašim srdcem, intuicí a emocemi. Skrze tuto rovinu pak máte možnost přistoupit ke druhé části.

Pojďte a zkuste to. Vstupte do našich příběhů, zaposlouchejte se do nich a probuďte v sobě naplno umění obraznosti. Naslouchejte slovům a otevřete se vlastním představám, nechte ve vašem srdci vzniknout své JEDINEČNÉ obrazy. A poté sledujte, jak ve vás tyto obrazy pracují a vy skrze naše slovo a vaše vize tvoříte a budujete domov plný bezpečí, lásky a harmonie. 

Pojďme zdokonalovat životní prostor, a tím i sebe a buďme při tom šťastní.

Druhá rovina = práce se skripty

Tou druhou rovinou jsou faktograficky zpracované pracovní sešity, kde vám předkládáme informace, ke kterým se běžně nedostanete a které jsou zacíleny především na vaše rácio.

Až necháte slovo v sobě pracovat a vzniknou první obrazy, bude nutné tyto obrazy začít upevňovat, proto jsme pro vás vytvořili skripta ke každé kapitole. V ideálním případě byste si měli příběh ke každé kapitole několikrát poslechnout, vnímejte pozorně mluvené slovo v něm. Ve skriptech na vás čekají přesné popisy, konkrétní příklady a domácí cvičení. Pokud je budete plnit, budete postupovat mnohem intenzivněji. Doporučujeme text vždy vytisknout a číst ho v tištěné podobě, protože podle výzkumu britských vědců, z informací,  které stahujeme pouze z displeje (počítač, tablet, elektronické knihy, …), si v nejlepším případě zapamatujeme 30%, avšak z tištěného textu stejného znění si zapamatujeme až 90% zobrazených informací.

Proto ve videu pracujeme s MLUVENÝM SLOVEM a ve skriptech se SLOVEM TIŠTĚNÝM – čímž se celý proces propojuje a vzniká maximální efektivita předávání informací.

Úkoly = díky nim vše zefektivníte

Aby celek na vás mohl působit maximálně efektivně a změna byla pozitivní a trvalá, najdete v závěru každé kapitoly úkol, který byste skutečně měli projít.

Vydejte se s námi na cestu plnou dobrodružství, objevování a změn.

ONLINE KURZ: Bydlení v souladu 

Časová náročnost: Pokud dodržíte postup a nebudete přeskakovat, studium vám zabere necelý rok

Komu je setkání určeno: pro širokou veřejnost

Autorka metodiky: Mgr. Irena Kovářová

Irenka kolečko

 

Co je obsahem ONLINE kurzu BYDLENÍ V SOULADU

U každé kapitoly nejprve vědomě poslouchejte audio nahrávku s příběhem k dané kapitole a trénujte svou schopnost obraznosti, až pak se pustíte do metodického sešitu (skript) s přesnými popisy a konkrétními příklady, které vám pomohou prohloubit informace z příběhů a navedou vás jak s těmito informacemi konkrétně pracovat. 

Kapitola

Obsah kapitoly

ÚVOD Energie

Když se podíváme na svět kolem nás, můžeme říci, že všechno kolem je energie. Současná věda odhaduje, že my lidé známe jen asi 10 % energií, které existují kolem nás. Zbytek jenom tušíme. Jsou to energie, které nazýváme souhrnným názvem energie jemněhmotné. Dnes si budeme o těchto energiích povídat a jak s nimi pracovat v rámci prostoru.

1. Pozemek

Povíme něco o místě našeho žití. Ne přímo o domě nebo bytě, ale o bezprostředním okolí místa, kde žijeme. Jsou kritéria, podle kterých můžeme náš pozemek a jeho okolí posoudit.

2. Vstup do domu

Učení feng shui nám říká, že vstupní dveře do domu jsou jako ústa člověka, nakolik můžeme volně dýchat, tolik energie do nás přichází. Dnes se dozvíme, jak podpořit energii, kterou vdechuje náš dům, co všechno musíme zohledňovat a čeho si všímat a čemu se naopak vyvarovat. Dovolte vašemu vstupu, aby vás maximálně podporoval.

3. Začínáme úklidem

Toto je možná nejdůležitější oblast celého feng shui. Tentokrát si řekneme s čím vším souvisí úklid, jaké oblasti našeho života postihuje a čeho všeho můžeme skrze správný úklid dosáhnout.

4. Předsíň, chodba, schodiště

Máme uklizeno a všímáme si nejprve vstupních a komunikačních prostor v našem bytě, protože ony fungují jako vyživující dráhy pro náš interiér. Analogii najdeme v našem těle, kde skrze naše tepny, žíly, cévy proudí do celého organismu životadárná energie.

5. Obývací pokoj

Jak správně přistoupit k obývacímu pokoji, jak se na něj dívat? Jaké barvy nás mohou podpořit ve společném soužití rodiny a jaké tvarosloví je nejvhodnější v této místnosti uplatnit.

6. Kuchyň a jídelna

Dnes si prohlédneme a zamyslíme se nad dalším důležitým místem našeho domu či bytu, nad místem, kde se odehrává společné setkávání, mnoho společných rozhovorů, ale také by zde mělo být, a to především, místo kde si mohu užívat dobrého a zdravého jídla. Dozvíme se, o všech podstatných souvislostech, které bychom v kuchyni a jídelně neměli přehlédnout. Podpořme si správným uspořádáním zdravou kuchyň.

7. Dětský pokoj

Dětský pokoj si rovněž zasluhuje naši pozornost a péči, dozvíme se jak správně zařídit dětský pokoj vzhledem k věkovým zvláštnostem dítěte. Dozvíme se, jak můžeme podpořit jeho zdraví, růst a vývoj, jak správně pracovat s barvami i se zařizovacími předměty v této místnosti.

8. Ložnice

Ložnice je klidovým prostorem a ani byste nevěřili s kolika chybami se pravidelně v ložnicích setkávám při konzultacích o bytech. Proto si dnes společně povíme jaké nejčastější chyby se v našich ložnicích objevují, čeho bychom se měli rozhodně vyvarovat a co naopak můžeme v tomto prostoru podpořit.

9. Kancelář

Prostor, který má buďto jen vymezený kout v našem bytě nebo samostatnou místnost, obě varianty mají svá specifika a zasluhují si náš pečlivý přístup k jejich uspořádání. Naučíme se jak si zařídit kancelář, aby nás stimulovala k práci, ale nevtahovala nás do stresu.

10. Koupelna a toaleta

Podíváme se, jak důležité jsou prostory věnované naší hygieně. I dnes se dozvíte jaké jsou nejvhodnější barvy, materiály, dispozice jednotlivých zařizovacích předmětů či jak proudí energie v těchto místnostech.

11. Barva v bytě

Známý a věhlasný malíř Jan Zrzavý vyslovil krásnou myšlenku, kdyby se lidská duše mohla viditelně projevovat, pak by určitě jejím základním projevem byla barva. Barvy skutečně vypovídají mnohé o našem vnitřním naladění, skutečných pocitech, ale i o našich skrytých tužbách. Dozvíme se, jak za pomoci barvy harmonizovat náš život.

12. Rostliny v bytě

Květiny jsou materializované božské city, bez květin by byl náš život mnohem chudší, proto feng shui klade velký důraz na správné používání květin v bytě. Dnes se dozvíme ty nejdůležitější informace, které se vztahují právě ke květinám.

 

Srdečně vás zveme i do naší kamenné školy Měsíčnice!

PODMÍNKY STUDIA ONLINE KURZŮ MGR. IRENY KOVÁŘOVÉ

Celé podmínky ONLINE STUDIA Celé podmínky online studia najdete níže v patičce stránky, kde je odkaz na Obchodní podmínky, na jejichž konci si můžete přečíst Dodatek k obchodním podmínkám o online studiu.

A mrkněte i na feng shui v zahradě: