CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

Na vlně ženství - Jsi nádherná

"Abychom se probudily, musíme otevřít oči. Každá žena je krásná, pokud to dokáže přijmout."

U kurzu Na vlně ženství spolu strávíme skoro rok nad tématy, které nám pomohou nalézt naši podstatu, vrátíme se ke své vnitřní síle a objevíme svou jinovou charakteristiku, a až rozpoznáme nezměrné dary této energie, začneme ji využívat ve prospěch svůj i svého okolí.

Dostupnost Skladem
Kód: NVZ_1
980 Kč
Na vlně ženství - Jsi nádherná
na vlne zenstvi online kurz tvorime srdcem centrum mesicnice irena kovarova (2)
Doprava zdarma

OSOBNÍ ZKUŠENOSTI Z KURZU NA VLNĚ ŽENSTVÍ 

Poslechněte si podcast se sdílením žen, které kurzem Na vlně ženství prošly. Velice jim tímto děkujeme, za krásný čas, sdílení a upřímnost. 

 

Online kurz NA VLNĚ ŽENSTVÍ - JSI NÁDHERNÁ

"Abychom se probudily, musíme otevřít oči. Každá žena je krásná, pokud to dokáže přijmout."

Ženy si v současném světě, který je orientován na mužské kvality, jako je linearita, stabilita, efektivita nebo racionální a logické myšlení, začínají uvědomovat, že toto není cesta, na kterou je příroda vybavila.

  • Kurz vždy obsahuje úvod a 12 kapitol.
  • Ke každé části je navázán příběh, který doporučujeme si opakovaně poslechnout.
  • V příběhu jsou informace, které prohloubí vaše následné studium ze skript.
  • Skripta přehledně předkládají jednotlivé oblasti v rámci určitého tématu a poskytují plno jasných a konkrétních návodů, které student může aplikovat v každodenním životě.
  • Poslech příběhů umožní lepší vstřebání teoretické části ve skriptech. Informace v příbězích a ve skriptech se neopakují, ale zcela záměrně jsou uspořádány tak, aby vzájemně kooperovaly a prohlubovaly účinek studia. 

Pojďme společně nalézt naši podstatu, vraťme se ke své vnitřní síle a objevme svou jinovou charakteristiku, a až rozpoznáme nezměrné dary této energie, začneme ji využívat ve prospěch svůj i svého okolí.

 

Cíl kurzu:

Tento kurz je určený každé ženě, která si přeje poznat více samu sebe, chce se naučit nést navenek to nejlepší, co dostala do života. Kromě toho je kurz určený ženám, které cítí, že život se neubírá podle jejich představ. Mají pocit, že již nedokážou být šťastné. V neposlední řadě, kurz může být velkým přínosem pro mladé dívky, které hledají svou cestu a snaží se uchopit své ženské vyzařování. Informace, které vám přinášíme, budou všem ženám velmi účinně pomáhat v životě.

Kurz ale není určený pouze pro ženy, může být rozhodně zajímavým informačním polem pro všechny muže, kteří chtějí více pochopit podstatu ženy. Pojďme společně objevovat krásu, která je ukrytá v každé z nás. Těšíme se na společné objevování světa ženy a mějte se báječně.


V čem je naše ONLINE studium odlišné?

V kurzu se setkáte s dvěma rovinami sdělení

První rovina = poslouchání příběhů 

První rovina je nesená příběhem hlavní hrdinky Evy, kdy budou informace pracovat především s vašim srdcem, intuicí a emocemi. Skrze tuto rovinu pak máte možnost přistoupit ke druhé části.

Pojďte a zkuste to. Vstupte do našich příběhů, zaposlouchejte se do nich a probuďte v sobě naplno umění obraznosti. Naslouchejte slovům a otevřete se vlastním představám, nechte ve vašem srdci vzniknout své JEDINEČNÉ obrazy. A poté sledujte, jak ve vás tyto obrazy pracují a vy skrze naše slovo a vaše vize tvoříte aktivujete svou nádhernou vnitřní bohyni, která je natolik si vědoma své vnitřní síly, že si dovolí být zranitelná, a tím mění nejen sebe, ale celý vesmír.

Druhá rovina = práce se skripty

Tou druhou rovinou jsou faktograficky zpracované pracovní sešity, kde vám předkládáme informace, ke kterým se běžně nedostanete a které jsou zacíleny především na vaše rácio.

Až necháte slovo v sobě pracovat a vzniknou první obrazy, bude nutné tyto obrazy začít upevňovat, proto jsme pro vás vytvořili skripta ke každé kapitole. V ideálním případě byste si měli příběh ke každé kapitole několikrát poslechnout, vnímejte pozorně mluvené slovo v něm. Ve skriptech na vás čekají přesné popisy, konkrétní příklady a domácí cvičení. Pokud je budete plnit, budete postupovat mnohem intenzivněji. Doporučujeme text vždy vytisknout a číst ho v tištěné podobě, protože podle výzkumu britských vědců, z informací,  které stahujeme pouze z displeje (počítač, tablet, elektronické knihy, …), si v nejlepším případě zapamatujeme 30%, avšak z tištěného textu stejného znění si zapamatujeme až 90% zobrazených informací.

Proto ve videu pracujeme s MLUVENÝM SLOVEM a ve skriptech se SLOVEM TIŠTĚNÝM – čímž se celý proces propojuje a vzniká maximální efektivita předávání informací.

Úkoly = díky nim vše zefektivníte

Aby celek na vás mohl působit maximálně efektivně a změna byla pozitivní a trvalá, najdete v závěru každé kapitoly úkol, který byste skutečně měli projít. 

Vydejte se s námi na cestu plnou dobrodružství, objevování a změn.

ONLINE KURZ: Na vlně ženství - jsi nádherná 

Časová náročnost: Pokud dodržíte postup a nebudete přeskakovat, studium vám zabere necelý rok

Komu je setkání určeno: Kurz pro ženy, které chtějí být v ženské energii, ale i pro muže, kteří chtějí lépe uchopit svět žen

Autorka metodiky: Mgr. Irena Kovářová

Irenka kolečko

 

Co je obsahem ONLINE kurzu NA VLNĚ ŽENSTVÍ - JSI NÁDHERNÁ

U každé kapitoly nejprve vědomě poslouchejte audio nahrávku s příběhem k dané kapitole a trénujte svou schopnost obraznosti, až pak se pustíte do metodického sešitu (skript) s přesnými popisy a konkrétními příklady, které vám pomohou prohloubit informace z příběhů a navedou vás jak s těmito informacemi konkrétně pracovat. 

Kapitola

Obsah kapitoly

ÚVOD

Každá žena je krásná

Papež František v jednom ze svých projevů řekl: „Světu chybí ženy.“ Svět potřebuje ženskou energii, ženské vlastnosti – péči, něhu, ale taky krásu, umění vnášet do světa krásu. Myslíte si, že papež František se domnívá, že na světě žije více mužů? Můžeme vás ubezpečit, že ne. Ale papež František vidí to, co my jsme přestali vnímat. Vidí to, že světu chybí ženy, které by byly spojeny se svou přirozeností. Když se narodíme jako ženy, tak je nám dáno vyšším principem, universem, přírodou, Bohem, nazvěte si to, jak samy cítíte a jak chcete, ale zkrátka něčím je nám dáno do vínku naše ženství. A to je nádhera. Pojďme společně vykročit na tuto cestu ženství.

1. Tři kroky k ženskosti

Tentokrát se dozvíme, jaké tři nejdůležitější kroky musíme udělat na samém začátku, abychom vykročily na cestu ženskosti. Čekají nás jednoduché úkoly, které když budete opravdu plnit, pocítíte již brzy první pozitivní změny. A to nejen na sobě, ale také ve svém okolí.

2. Chlapeček nebo holčička

Tentokrát pootevřeme vrátka tématu, se kterým se konfrontovala každá z nás. Buďto přímo sama na sobě, nebo skrze své kamarádky, ženy v rodině či kolegyně. Od dětství jsme se buď přímo či zprostředkovaně setkávaly s prohlášeními o tom, že muži jsou lepší. Například, když naši tatínkové mluvili o tom, jak by bylo hezké, kdyby měli i syna. Dozvíme se, jak nás toto formovalo od dětství a co vše to způsobilo a působí v našem životě. A samozřejmě se dozvíme, jak s touto otázkou můžeme pracovat a jak celé toto téma léčit.

3. Obrázek osobního štěstí

Obrázek osobního štěstí je velmi stará technika, která pracuje s naším podvědomím v několika rovinách avšak takovým způsobem, abychom nepoužívali manipulaci - jako je tomu například u velmi známého vision boardu. Na místo toho abychom pomohli vesmírnému intelektu navést nás na cestu, která je pro nás správná a prospěšná. Tuto techniku můžeme aplikovat pro sebe, pro naši rodinu, ve firmě, či v pracovním kolektivu. Vysvětlíme si, čím můžeme obrázek osobního štěstí blokovat a čím naopak podpořit.

4. Proč mě opustil

Toto není zcela veselé téma, přesto téma velmi časté. Asi každá z nás s ním má zkušenost. Již samotný název napovídá, čeho se týká. Společně se zamyslíme nad tím, proč se nám vztahy nedaří nebo nedařily, v čem máme hledat podstatu tohoto nezdaru.

5. Dopis partnerovi

Tímto tématem navážeme na informace z předchozí kapitoly a ještě více je prohloubíme. Pokud máme za sebou vztah, který skončil, měly bychom ho uzavřít také v energetické rovině, tak abychom se mohly plně věnovat novému vztahu a nezabývaly se starými zátěžemi. Dnes se naučíme, jak léčit traumata z minulých i současných vztahů.

6. Proč mám smůlu

Už jste někdy slyšely o mentálním depozitáři, pokud ne, dnes se s ním seznámíme a naučíme se, jak takovýto mentální depozitář můžeme posílit, vyčistit, vyladit, tak aby podporoval náš každodenní život.

7. Jsem šťastná

Téma této kapitoly není o nic menší, než naše štěstí. Dozvíme se, jak můžeme zapracovat na tom, abychom byly mnohem šťastnější, než je tomu dosud. Nemějte obavy, zjistíte, že tato změna, je možná, vyžaduje jen náš čas a naši vůli a to je vše. Co myslíte? To přece stojí za to.

8. Být ve spojení

V této kapitole se dozvíme, že jsme, my ženy, majitelkami něčeho naprosto jedinečného a úžasného, že je to něco, co působí naši přitažlivost pro muže. Co nám dává možnost porodit dítě. Co v mužích vzbuzuje velikou úctu vůči ženám. Tak toto vše máme, jen jsme na to zapomněly. Pojďme si společně připomenout, co nebo kdo to je a jak s tím pracovat.

9. Bylinková meditace

Máme za sebou už velký kus práce a zasloužíme si něco opravdu příjemného. Připravili jsme si pro tuto kapitolu starodávnou velmi příjemnou techniku, která léčí nejen nás, ale můžeme skrze ni léčit i druhé. Můžeme se těšit na bylinkovou meditaci, která nás naučí, jak používat bylinky ještě zcela jiným a účinnějším způsobem, než jsou ty obvykle známé.

10. Měsíční pošta

Informace se nám otevřely již natolik, že v této kapitole vám mohu prozradit něco o technice Měsíční pošty – technice, kterou dodnes používají indiáni. Samy si vyzkoušíte v praxi, že můžete sdílet své pocity i s lidmi, kteří jsou daleko od vás. A samozřejmě, že se i dozvíte, jak tuto techniku používat ve svém životě ve prospěch svůj i druhých.

11. O úctě

Je na čase zase vyhrnout rukávy a pustit se do úklidu. Nemáme teď na mysli úklid našeho bytu či domu, ale máme na mysli úklid naší duše. Velkým tématem této kapitoly je zdravá sebeúcta, dozvíme se, proč se žena musí po celý život učit úctě k muži, kdežto muž se s úctou k ženě rodí. Dozvíme se i to, jak v nás začít zdravou sebeúctu budovat. K čemu je sebeúcta dobrá. Zmapujeme si své vlastnosti a naučíme se s nimi pracovat tak, abychom je nenesly jako zátěž. Přesvědčíme se, že se začneme cítit zase o něco lépe a o to přece jde.

12. O slovech

 

Na závěr nás čeká zdánlivě nenápadné téma. Dozvíme se něco o síle slova. O tom, proč je dobré hlídat si své vyjadřování. Naučíme se, jak se slovem zacházet, aby se náš život odvíjel dobrým směrem.

 

Srdečně vás zveme i do naší kamenné školy Měsíčnice!

PODMÍNKY STUDIA ONLINE KURZŮ MGR. IRENY KOVÁŘOVÉ

Celé podmínky ONLINE STUDIA Celé podmínky online studia najdete níže v patičce stránky, kde je odkaz na Obchodní podmínky, na jejichž konci si můžete přečíst Dodatek k obchodním podmínkám o online studiu.

Koukněte na osobní zkušenosti žen, které kurzem již prošly.