CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

Tajemství růžové studánky 01 - Přání srdce - 10 x 10 cm

Přání srdce to je to, co si přejeme z hloubi duše. Pokud chcete posílit energii vašeho přání pro někoho milého vašemu srdci, pak určitě sáhněte po našich přáních srdce.

Velikost: 10 x 10 cm

Dostupnost Skladem
Kód: 24_26
78 Kč
Tajemství růžové studánky 01 - Přání srdce - 10 x 10 cm

PŘÁNÍČKO: přání srdce s autorským obrázkem: TAJEMSTVÍ RŮŽOVÉ STUDÁNKY

Přání srdce to je to, co si přejeme z hloubi duše. To nejsvětlejší a nejlepší, co cítíme ve vztahu k někomu případně něčemu. Pokud chcete posílit energii vašeho přání pro někoho milého vašemu srdci, pak určitě sáhněte po našich přáních srdce.

Motivy jsou zvolené tak, aby vyzařovaly jemnou, něžnou a láskyplnou energii. Můžete si volit podle momentální nálady, člověka, kterého chcete obdarovat nebo podle příležitosti. Toto přání se určitě stane milou dekorací pro obdarovanou či obdarovaného.

  • Velikost: 10 x 10 cm
  • Uvnitř čisté

Provedení: tisk na luxusním papíře, součástí balení je čtvercová obálka.

Naše obrazy už dobře znáte, mnozí z vás sami zažíváte ve svém životě, co obrazy dokáží. Tak jak nám píšete, do vašich životů skrze ně vstupuje mnoho dobrého a nás to těší. Chcete-li to dobré sdílet a šířit dál, můžete někoho obdarovat našim obrázkem ve formátu přání srdce.

Obdarovaný si může přání postavit na poličku nebo pracovní stůl. Přání tak nebude pouze poslem krásného vzkazu, ale bude posilovat obdarovaného. Každodenní přečtení textu nás bude uvádět do skutečného klidu.

 

Design a výroba v Jižních Čechách. Autorská tvorba Ireny Kovářové.

Tajemství růžové studánky - tento obraz najdete zde.

Jak vzniká léčivý obraz?

„Každý obraz, který někdo namaluje, nese určitou energii. V současné době mnoho obrazů nese energii smutku znechucení, lítosti či vulgarity. Tato energie pak působí v životě majitele obrazu. Protože si velmi uvědomuji a cítím velkou zodpovědnost za to, co vnáším obrazem do vašich domovů, tvořím své obrazy zásadně s myslí odproštěnou od veškerých negativních myšlenek. Bez jakýchkoli negativních emocí. Naopak v prožívání hlubinné radosti a lásky. Léčivé obrazy, které vám nabízíme, vznikají v prostoru obklopeném krásnou zahradou za zvuků přírody a léčivé hudby. Vznikají s touhou zprostředkovat vám potřebu zdokonalovat svůj život a životní prostor.“ Vaše Irena 

 

Naše malířka Irenka v rozhovoru na téma feng shui a zahrady?

Poznejte místo, kde tvoříme - Zahrady nad městem