19. den: Čas

Stačí nás 10% DEN 19: ČAS

Čas ... už jen to slovo, když si ho řeknete nahlas... ČAS ...

To by bylo forem úvah, úhlů pohledu a hypotéz, které by vydaly na několik knih. Těch otázek, co by se nám rozběhlo v hlavě, kdybychom začali nad časem přemýšlet: Mrhám časem u aktivit, které nejsou zdravé ani smysluplné, nebo se věnuji aktivitám, které tvoří? S kým trávím čas? Bere mi daný člověk energii a dobrou náladu, nebo mě čas s ním obohacuje a dělá lepším? Kde trávím svůj čas? Je to místo, které mě vyčerpává, nebo ve mě probouzí kreativitu? Takto bychom mohli pokračovat...

Ale my se dnes zaměříme na slovíčko NIC - DĚLAT NIC. Je to mrhání časem nebo investice? A my si to - DĚLAT NIC SMYSLUPLNĚ - zkusíme právě teď.

A JAK NA TO? JEDNODUŠE.

Pustím si video s feng shui obrazy

Vybrali jsme dva z našich nejsilnějších feng shui obrazy Láska tvoří a Už to nejde zastavit. Jediné co je k tomu potřeba je, v klidu se posadit a celých pět minut se dívat na tyto dva obrazy a zkusit si, na NIC u toho nemyslet a pokud vám i přesto jdou myšlenky, tak prosíme pouštějte k sobě jen ty hezké a pozitivní. Pokud vám to hned nepůjde nevadí, chce to trénink :-) Jak se u toho cítíte? Líbí se vám toto cvičení? Klidně si ho zase někdy zopakujte.

 

 

A JAKÉ MAJÍ TYTO DVA OBRAZY POSELSTVÍ?

Jedná se o léčivé a harmonizační obrazy, které můžete umístit libovolně do jakékoliv místnosti. Obrazy nesou silnou energii Lásky a Radosti. Je v nich obsažena moudrost Původních pramenů, probouzí v člověku touhu po Pravdě a pořádku. Člověk se jejich prostřednictvím začne rozpomínat na to, co je v něm uloženo od samého počátku stvoření. Obrazy jsou rovněž vhodným dárkem pro všechny, kteří se hledají a chtějí pevně převzít zodpovědnost za svůj život.

Tak a nyní víte, proč s těmito dvěma obrazy v rámci celé výzvy pracujeme.

Autorka celého 21 denní cyklu, naše Irenka obrazy malovala koncem roku 2019, to ještě nikdo netušil, jak důležité tyto dva obrazy budou. Množili se nám v rámci výzvy dotazy na tyto dva obrazy, tak se naše Martinka postarala a pokud se vám líbí. Už nyní si je můžete pořídit v několika formátech. Jako malé obrázky, záložky do knížky nebo obraz Už to nejde zastavit dokonce jako harmonizační samolepku na mobil.

Láska tvoří Obraz Láska tvoří ke koupi zde. 02_Stačí nás 10procent_Už to nejde zastavit (5) Obraz Už to nejde zastavit ke koupi zde.

 

BONUSOVÝ ÚKOLÍK NA ZÁVĚR: Zkusím si spočívání

Spočívat je krásné slovo a měli bychom ho do svého života zařadit. Zkuste si vyhradit pro sebe ideálně denně 20 minut, kdy budeme odpočívat vědomě. Víte, ono nám toto cvičení vyšlo tak nějak spontánně, nebylo původně připravené. Ale sami musíme uznat, že teď po těch pár dnech si také rádi na chvíli spočneme. Co vy na to? Máte to stejně? Nebo se vám už podařilo odpočinout si i v této náročné době? Umíte ve svém životě někdy dělat NIC? S chutí do toho.

EBOOK STAČÍ NÁS 10%: ucelených 21 dní pro klid, zdraví a radost za 210 Kč

Toto cvičení je součástí 78 stránkového ebooku, který vás provede 21 denní výzvou pro zdraví, klid a radost, který si můžete koupit zde. Čekají vás, konstruktivní informace, praktická cvičení, videa, meditace a náměty na osobní rozvoj, které vám napomohou udržet si opravdový klid, radost a pevné zdraví. Metodiku pro vás sestavila lektorka Mgr. Irena Kovářová z centra osobního rozvoje Měsíčnice. 

Všechny techniky jsou chráněny autorskými právy školy Měsíčnice. Děkujeme, že načerpané informace používáte ke své osobní potřebě, k čemuž jsou určené, a nikoliv ke komerčním účelům. Měsíčnice je škola s vlastní, nadčasovou metodikou s téměř 30letou tradicí.