18. den: Harmonizování hojnosti

Stačí nás 10% DEN 18: HARMONIZOVÁNÍ HOJNOSTI

Dnes pro vás máme DÁREK pro harmonizování vaší HOJNOSTI

UŽ OD LEDNA KAŽDÝ MĚSÍC DÁVÁME DÁREK. A JAKÝ?

Vezmeme jeden náš obraz a vy si jej můžete stáhnout do mobilu nebo počítače jako TAPETU. S obrázkem vypouštíme do světa také vždy jeden podcastový PŘÍBĚH. Všechny odkazy na tapety i podcasty najdete na konci článku o feng shui a obrazech zde.

Obrazy nejsou vybrané náhodně, ale v průběhu roku s námi projdete jednotlivé oblasti bagua, obrázek tak každý měsíc harmonizuje konkrétní životní oblast a příběh pak toto harmonizování podporuje. Poslouchání příběhů rozvíjí v lidech intuici, empatii, představivost a obrazotvornost. Nejdůležitější pro změnu a vývoj čehokoliv je právě obrazotvornost a proto s ní pracujeme i v našich online kurzech.

Na měsíc duben jsme připravili feng shui obraz Duše stromu

Proto jej s vámi sdílíme zde a zařadili jsme toto cvičení mezi našich 21 dnů pro zdraví

Obraz: Duše stromu

Bagua: sektor HOJNOST

Oblast se silnou energií, dovede rozproudit vnitřní energii člověka. Je spojena s blahobytem ve všech životních oblastech – nejde tedy jen o materiální a finanční dostatek, ale i o požehnání v životě: optimismus, radost ze života, vděčnost a spokojenost. Oblast je spojena se šťastnými „náhodami“, které nás posouvají dále.

Vneste si tyto energie do života s tapetou našeho obrazu Duše stromu.

TAK A JAK NA TO?

1. Nejprve si stáhněte TAPETU do mobilu či počítače pro měsíce duben s názvem Duše stromu: stačí kliknout sem, na stránku našeho eshopu, kde je tapeta připravená včetně návodu jak na to.

2. A teď si poslechněte příběh pro měsíc duben s názvem Duše stromu

 

EBOOK STAČÍ NÁS 10%: ucelených 21 dní pro klid, zdraví a radost za 210 Kč

Toto cvičení je součástí 78 stránkového ebooku, který vás provede 21 denní výzvou pro zdraví, klid a radost, který si můžete koupit zde. Čekají vás, konstruktivní informace, praktická cvičení, videa, meditace a náměty na osobní rozvoj, které vám napomohou udržet si opravdový klid, radost a pevné zdraví. Metodiku pro vás sestavila lektorka Mgr. Irena Kovářová z centra osobního rozvoje Měsíčnice. 

Všechny techniky jsou chráněny autorskými právy školy Měsíčnice. Děkujeme, že načerpané informace používáte ke své osobní potřebě, k čemuž jsou určené, a nikoliv ke komerčním účelům. Měsíčnice je škola s vlastní, nadčasovou metodikou s téměř 30letou tradicí.