CELOPODNIKOVÁ DOVOLENÁ: Velice vám všem děkujeme za přízeň, v níže uvedených dnech budeme čerpat letní dovolenou. Můžete i nadále nakupovat, objednávky vyřídíme vždy první den po konci dovolené. DOVOLENÁ: 27. 07. - 11. 08. 2024 a 17. 08. - 25. 08. 2024

8. den: Naše Vlast

Stačí nás 10% DEN 8: NAŠE VLAST

Dnešní osmý den bude plný cvičení. Ale možná právě dnes, když sněží a z minuty na minutu se otočilo počasí a sníh dopadá na naší zem, je ten správný čas povídat si o NAŠÍ VLASTI. 

VÍTE, ŽE KAŽDÝ MÁME VLASTNÍ KOUSEK ČESKÉ VLASTI? 

Je jedno, jestli je to byt, domeček, zahrada... za náš životní prostor neseme zodpovědnost a tím neseme zodpovědnost za celou naší vlast. A když zdokonaluji svůj životní prostor, zdokonaluji tím i sebe a hlavně celou vlast - celou Zemi. 

ČECHY

Žijeme v nádherné zemi, v zemi s obrovským bohatstvím. Toto bohatství nespočívá jen v nerostech a materiálu, ale zejména v lidech a jejich potenciálu a v naše vnitřní moudrosti, která se aktivuje vždy, když neprožíváme jednoduchou situaci. Tento čas nás mimo jiné vede k znovu nalezení hrdosti na své češství.

Slovo Čechy tak nápadně připomíná pojem ČCHI, které označuje životadárnou sílu, přítomnou v celém vesmíru. 

Pojďme si zvědomit, že Čechy jsou doslova energetickým srdcem Evropy. A jak už dnes víme, srdce (ne mozek), je tím nejdůležitějším orgánem každé lidské bytosti. Je nádherné být součástí srdce!

DNEŠNÍ CVIČENÍ BUDE MALIČKO DELŠÍ: 

  • Podívejte se na video, ve kterém na vás čeká:
  • Zamyšlení se nad NAŠÍ VLASTÍ
  • CVIČENÍ NA VLAST - pozvěte i děti a udělejte si cvičení na naši vlast, které je ve videu
  • NAVŠTÍVÍTE také naší malou vlast - náš areál, kde zdokonalujeme životní prostor
  • A v závěru videa najdete HYMNU. Připravili jsme hymnu s původním textem, tak si jí s námi ZAZPÍVEJTE

DNES MAJÍ SVÁTEK STROMY, tak jsem si pro vás připravili dva dárky.

 

 

  • A to není všechno, připravili jsme pro vás také pár zajímavostí o stromech, když je ten Mezinárodní den lesů :-)

Víte, že:

♡ Na nebi máme anděle s křídly a na zemi anděle s listy - stromy.

♡ Nejzdravější poměr stromů je 98% stromy listnaté a 2% stromy jehličnaté? Přejeme naší vlasti lesy plné listnatých stromů.

♡ Stromy jsou úžasné klimatizační jednotky. Je-li teplota vzduchu 30°C - ve stínu jehličnanu je 28°- 29°C, u listnatého stromu je to 20°C.

♡ Průměrný strom spotřebuje za život 24 miliónů m3 oxidu uhličitého - skleníkového plynu způsobujícího změny klimatu - co z toho plyne pro nás? Sázejme stromy, kde to jen jde, můžeme zmírnit klimatické změny.

♡ Dnes je již vědeckými výzkumy prokázáno, co naši předci snímali jako samozřejmou pravdu - stromy mají paměť, chuť, komunikují mezi sebou, chrání se navzájem. Jsou to moudré bytosti. Milujme tyto krásné bytosti

 

EBOOK STAČÍ NÁS 10%: ucelených 21 dní pro klid, zdraví a radost za 210 Kč

Toto cvičení je součástí 78 stránkového ebooku, který vás provede 21 denní výzvou pro zdraví, klid a radost, který si můžete koupit zde. Čekají vás, konstruktivní informace, praktická cvičení, videa, meditace a náměty na osobní rozvoj, které vám napomohou udržet si opravdový klid, radost a pevné zdraví. Metodiku pro vás sestavila lektorka Mgr. Irena Kovářová z centra osobního rozvoje Měsíčnice. 

Všechny techniky jsou chráněny autorskými právy školy Měsíčnice. Děkujeme, že načerpané informace používáte ke své osobní potřebě, k čemuž jsou určené, a nikoliv ke komerčním účelům. Měsíčnice je škola s vlastní, nadčasovou metodikou s téměř 30letou tradicí.