100 000 Kč pro Nadační fond Veroniky Kašákové

Blog banner_tvorimesrdcem.cz Kasakova Nadacni fond

Díky vám jsme v loňské roce podpořili Nadační fond Veroniky Kašákové

Milí naši zákazníci, 

rok 2021 byl opravdu krásný. Díky tématu, které nás provázelo celý rok "Pošleme kousek štěstí dál..." jsme mohli zažít mnoho krásných setkání, zažít pocity spolupráce a vděčnosti a pocit, že když se chce, tak jde všechno.

 

A velké a silné bylo také naše putování za podporou Nadačního fondu Veroniky Kašákové. Proč jsme se rozhodli podpořit tento projekt jsme vám už pověděli v předchozím článku a pověděli jsme vám i to, že se k nám přidali další naši přátelé jako pan Štrob, kamarádky z projektu Rabby - eshop s dětským oblečením, či ženy z Milujsukni a mnoho dalších.

Díky spolupráci a společnému záměru se nám podařilo nadačnímu fondu poslat dohromady nádhernou částku 100. 000 Kč. 

Cítíme, že si tento tvořivý projekt zaslouží naší pozornost a tak děláme další kroky, které si zatím ale necháme pro sebe. Rádi bychom s vámi dnes sdíleli pár příběhů dětí, které se do projektu Restart přihlásily. Mladých dospělých, kteří opouštějí dětský domov a lidé v Restartu jsou jim oporou. Oporou, kterou my, co žijeme v úplné rodině, možná někdy bereme za úplnou samozřejmost. 

Níže se můžete začít do některých příběhů, které byly vystavené v Riegrova51 v rámci výstavy na podporu Nadačního fondu Veroniky Kašákové v loňském roce.

tvorimesrdcem_veronika kasakova_pribehy deti_1

 tvorimesrdcem_veronika kasakova_pribehy deti_2