Pojďme společně harmonizovat všechny oblasti našich životů

tvorimesrdcem.cz_irena kovarova_hojnost v zivote

 

Loňské Vánoce jste se stali součástí naší kampaně: "Pojďme si stvořit Štědré Vánoce." Kdy jsme pro vás připravili opravdu štědrou nabídku, ať to byly dárky k nákupu, vánoční akční ceny online kurzů, malých obrázků, dárečky ke kreativním deníkům, ale také podcasty Jak vědomě projít adventním časem atd.

Ale to hlavní bylo společné podpoření opravdové hojnosti. Když totiž sdílíme svou hojnost, pak se k nám energie darování vrací mnohokrát znásobená. Někdy třeba i v nějaké jiné formě, ale v takové, kterou právě potřebujeme, protože Vesmírný intelekt moc dobře ví, co je pro nás nejlepší a jak s naší darovanou energií správně zacházet.

Mohli jsme tak v posledních dvou letech podpořit spolek Naše zahrádka z.s., projekt Restart Veroniky Kašákové, Sklad věcí pro pěstouny, Domov pro seniory na Dobré vodě u Českých Budějovic, stejně tak Domov pro seniory Emausy na Dobré vodě u Českých Budějovic. 

Proto jsme se rozhodli v tématu OPRAVDOVÉ HOJNOSTI pokračovat také v letošním roce.

online kurzy_irena kovarova_mesicnice_tvorimesrdcem  

AKČNÍ CENA 980 Kč ONLINE KUZŮ ZŮSTÁVÁ 

A začneme hned vzdělávacím okénkem. Naše Irenka, autorka online kurzů rozhodla, že ponecháme akční cenu online kurzů. Díky tomu, bude online studium u nás ještě dostupnější. 

Pokud máte pocit, že jsou oblasti ve vašem životě, které můžete zlepšovat, pak jste tu správně. Připravili jsme pro vás nabídku online kurzů, které vás provedou nejen určitou tématikou, ale začnou měnit i váš život pozitivním směrem. Předložíme vám dávnou moudrost předků podepřenou nejmodernějšími poznatky vědy. To vše vám bude předáno v originální metodice, s 30 letou tradicí, autorky metodiky Mgr. Ireny Kovářové z centra celostního rozvoje Měsíčnice®, které sídlí ve stejném areálu jako náš obchod Tvoříme srdcem. Centrem Měsíčnice prošlo za posledních 6 let více než 2 000 spokojených studentů. Naše online kurzy jsou určeny všem, kteří chtějí změnit svůj život k lepšímu a hledají jak. 

Prohlédněte si nabídku našich online kurzů a těšíme se na společné chvíle při studiu.

feng shui obrazy_obrazky_irena kovarova__tvorimesrdcem

ZŮSTÁVÁ TAKÉ AKČNÍ CENA 96 Kč U MALÝCH OBRÁZKŮ 

A to není jediná krásná zpráva. Zůstává i nápad poslat kousek štěstí dál. A tak pokračujeme a za každý prodaný obrázek pošleme další jeden do vybraného domova pro seniory. Nákupem obrázků uděláte tak radost sobě a společně pošleme kousek štěstí dál. Těšíme se, až se s vámi podělíme o zážitky při předávání obrázků.

Zde si můžete prohlédnout všechny motivy malých obrázků.

NOVINKA: RÁMEČKY K OBRÁZKŮM

Pro naše obrázky malého formátu máme nově v nabídce rámečky, jak pro čtvercové obrázky, tak pro obdélníkové.

BLOG-Eshop-Tvorimesrdcem-podcasty-Irena Kovarova

NOVÁ RUBRIKA NA BLOGU - PODCASTY

S naší Irenkou už delší čas pro její centrum osobního rozvoje Měsíčnice natáčíme podcasty, které mají sloužit mimo jiné také k harmonizaci všech oblastí našeho života a to opět nádherně vede k opravdové hojnosti v životě. 

Proto jsme pro vás připravili tuto rubriku, kde najdete všechny dosud natočené podcasty a budeme sem přidávat nové. Omrknout podcasty můžete zde.

Tvorimesrdcem-podcasty-Irena Kovarova-hojnost v zivote

PODCAST: OPRAVDOVÁ HOJNOST V ŽIVOTĚ 

Rovnou vám dáme tip na nejnovější podcast na téma, které budeme celý rok akcentovat a to je HOJNOST. Přejeme vám příjemný poslech.