Výstava Země poká blahem: Nadační galerie NAGA

NAGA_vystava obrazu_irena kovarova_tvorimesrdcem_zeme poka blahem

 

V galerii NAGA se můžete těšit zatím na NEJVĚTŠÍ LETOŠNÍ VÝSTAVU. Irenka si vybrala tento prostor pro představení svých nejnovějších obrazů, kterými jsou například: A na Zemi je dobro, Hojnost, Duše stromu ranní a Duše stromu půlnoční. Galerii ve Hluboké nad Vltavou založili v roce 2021 a zaměstnávají lidi se zdravotním handicapem. Kromě výstavy je možné si v galerii zakoupit originální výrobky sociálních podniků z jižních Čech. Veškerý výtěžek galerie podporuje sociální projekty se zaměřením na zapojení lidí se zdravotním handicapem do běžného i pracovního života. 

Jejich nabídku dárků doplníme také o naše dárkové a designové předměty z Irenky tvorby a z prodeje obrazů a dárků, které si v galerii zakoupíte společně finančně podpoříme vybrané sociální projekty, které galerie podporuje. 

KDY A KDE

Kde: Nadační galerie NAGA, Masarykova 42, Hluboká nad Vltavou, facebook Nadační galerie NAGA

Kdy: výstava bude probíhat od června do srpna 2022

Vstupné: ZDARMA, nákupem obrazů a dárkových předmětů podpoříte fungování nadační galerie a sociální projekty, které galerie podporuje

Obrazy na výstavě jsou prodejní.

 

V průběhu roku 2022 nás čeká několik výstav, v různých městech. Postupně vám je budeme představovat. 

ANOTACE K VÝSTAVĚ

Před několika desítkami let jedna moudrá žena, žijící v Německu, prohlásila, že Čechy jsou jako kamenná růže. Růže, která spala, byla strnulá a nehybná. Ale teď se růže probouzí, setřásá kamení a prach a její květ se rozvíjí do plné krásy. A lidé znovu vnímají krásu své země a opět si začínají vážit přírody. Cítí, že příroda nás nabíjí, léčí i kultivuje. Láska tvoří. Země, cítí, že se jí opět dotýkají tisíce rukou s láskou a vděčností - Země POKÁ BLAHEM. A to je také název putovních výstav roku 2022.

Irena Kovarova_mesicnice_2022

Představení malířky a výtvarnice Mgr. Ireny Kovářové

Malířka Mgr. Irena Kovářová žije v Rudolfově u Českých Budějovic v hektarové přírodní zahradě. Obrazy maluje obklopená krásnou zahradou za zvuků přírody a léčivé hudby. Autorka se nesnaží o reálné zobrazení přírody, jde jí o nálady, pocity a poezii, která k nám z přírody proudí i skrze jemněhmotný svět. Její tvorbu: autorské obrazy, drobné dárky pro radost, kreativní deníky pro děti či online kurzy najdete na www.tvorimesrdcem.cz

 

 

Každá výstava, kterou letos uspořádáme bude maličko jiná, vždy ladíme výběr obrazů nejen k tématu výstavy, ale také k prostorám, ve kterých výstava bude probíhat. Krásný zážitek si tak můžete užít vícekrát, navštivte klidně všechny naše výstavy. V galerii NAGA se můžete těšit zatím na NEJVĚTŠÍ LETOŠNÍ VÝSTAVU.