Výstava Země poká blahem: restaurant Slunce

vystava obrazu_irena kovarova_zeme poka blahem_restaurant slunce

 

Navázání spolupráce s Vegan Raw food restaurantem Slunce byla opět další nádhera. Jeden email, jeden telefon, jedna krátká schůzka a když jsme vezli výstavu zpět do Českých Budějovic z Kaplice, kde probíhala v dubnu v Kap café, hned jsme jí pro vás nainstalovali v této příjemné veganské jídelně v Krajinské ulici. Tato jídelna se nachází v 1. patře.

Výstavu jsme tentokrát pojali maličko jinak, celý prostor jsme odekorovali našimi reprodukcemi na plátně a malými obrázky v rámečcích, ale bez klasického označení obrazů na výstavách. Chtěli jsme si vyzkoušet, jak na vás bude působit, když příjemný prostor, kde se pravidelně schází mnoho lidí na dobré jídlo, podpoříme našimi obrazy. O to máme ještě větší radost, že jsme se s majiteli restaurace domluvili na dlouhodobé výstavě a jednou za čas vám interiér, podle ročního období, našimi obrazy proměníme.

KDY A KDE

Kde: Vegan Raw food restaurant Slunce, 1. PATRO, Krajinská 238/23, České Budějovice, facebook restaurantu Slunce

Kdy: výstava bude probíhat od 3. května 2022 - jedná se o dlouhodobou výstavu.

Vaše dotazy na obrazy z výstavy směřujte prosím na naší Alenku: Alena Kučerová, 774 505 774, alena@tvorimesrdcem.cz

 

V průběhu roku 2022 nás čeká několik výstav, v různých městech. Postupně vám je budeme zde představovat. 

ANOTACE K VÝSTAVĚ

Před několika desítkami let jedna moudrá žena, žijící v Německu, prohlásila, že Čechy jsou jako kamenná růže. Růže, která spala, byla strnulá a nehybná. Ale teď se růže probouzí, setřásá kamení a prach a její květ se rozvíjí do plné krásy. A lidé znovu vnímají krásu své země a opět si začínají vážit přírody. Cítí, že příroda nás nabíjí, léčí i kultivuje. Láska tvoří. Země, cítí, že se jí opět dotýkají tisíce rukou s láskou a vděčností - Země POKÁ BLAHEM. A to je také název putovních výstav roku 2022

Irena Kovarova_mesicnice_2022

Představení malířky a výtvarnice Mgr. Ireny Kovářové

Malířka Mgr. Irena Kovářová žije v Rudolfově u Českých Budějovic v hektarové přírodní zahradě. Obrazy maluje obklopená krásnou zahradou za zvuků přírody a léčivé hudby. Autorka se nesnaží o reálné zobrazení přírody, jde jí o nálady, pocity a poezii, která k nám z přírody proudí i skrze jemněhmotný svět. Její tvorbu: autorské obrazy, drobné dárky pro radost, kreativní deníky pro děti či online kurzy najdete na www.tvorimesrdcem.cz

 

 

Každá výstava, kterou letos uspořádáme bude maličko jiná, vždy ladíme výběr obrazů nejen k tématu výstavy, ale také k prostorám, ve kterých výstava bude probíhat. Krásný zážitek si tak můžete užít vícekrát, navštivte klidně všechny naše výstavy.