TIPY na dárky pro tatínky

TIPY NA DÁRKY PRO TATÍNKY tvorimesrdcem.cz blog

Někdo by mohl říci, že jsme na našem eshopu našimi dárky zaměřeni hlavně na ženské publikum. Z velké části tomu tak je. Ale máme velikou radost, že i muži vnímají krásnou energii z našich obrazů a pořizují si je do svých pracoven i domovů. Proto vám dnes přinášíme tipy právě na dárky pro tatínky. 

Dejme tatínkům letos o Vánocích najevo, jak moc si jich vážíme a jak moc je máme rádi, co vy na to?

 

 TIPY NA DÁRKY PRO TATÍNKY

KAŠÁKOVÁ úzký banner

 

  feng shui obraz Ochránce_tvorimesrdcem.cz       

****************************************

FENG SHUI OBRAZ OCHÁNCE

Řekněte mu obrazem, jak se s ním cítíte. Řekněte mu, že je váš ochránce. Obrázek malého formátu s názvem Ochránce, je nyní na eshopu za vánoční cenu 96 Kč. Líbí se vám tento motiv, zde najdete všechny produkty s ním.   

Poselství: Obraz harmonizuje vztahy ve vaší rodině, pomáhá mužům vstoupit do jejich přirozené role, napomáhá spolupráci muže a ženy.

KOUSEK ŠTĚSTÍ POŠLEME SPOLU DÁL: za každý prodaný obrázek malého formátu - pošleme další jeden do vybraného domova pro seniory.

Tvorimesrdcem-fengshui-knihy-Anastasie-Vladimir-Megre-01 (2)

****************************************

KNIHY ANASTASIE

Podle nás nejlepší osobnostně rozvojové knihy této doby, které napsal Vladimír Megre. Tyto knihy milují jak ženy tak také muži. Čtení knih Anatasie je neuvěřitelně nádherným dobrodružstvím, které nás vtahuje do dávné moudrosti, přinášející každému z nás, možnost rozpomenout se na učení Původních pramenů. Slova v knize navíc působí jako kód a pracují s každým z nás přesně tak jak potřebujeme.

To vám můžeme potvrdit z vlastní praxe. Všechny tři tyto knihy čteme. A velice rády je doporučujeme dál. Co kdyby tatínek našel pod stromečkem první díl? Nebo třeba hned tři? Zde najdete odkaz na všechny díly. 

online kurz eneagram osobnosti typologie_tvorimesrdcemcz_blog Láska tvoří

****************************************

ONLINE KURZ ENEAGRAM

Tatínek se může těšit na 10 konstruktivních podcastových rozhovorů mezi lektorkou Mgr. Irenou Kovářovou a moderátorkou Alenou Kučerovou. Díky otázkám a odpovědím je tento seminář dynamický, hravý, ale hlavně plný faktů a příkladů z praxe.

 A co je vlastně cílem tohoto kurzu? 

Naučíte se používat mechanismy Eneagramu. Díky tomu přestanete vnímat konflikty a problémy jako dosud spíše v osobní rovině, ale zaměříte se na jádro komunikace, což maximálně zefektivní vzájemnou spolupráci nejen v osobním životě, ale také v pracovním kolektivu. Dáme Vám klíč k definování své podstaty i podstaty druhých. Dáme Vám klíč k definování jednotlivých typů osobnostní typologie. Zde můžete mrknout na bližší informace k Sufijskému eneagramu a případně si prohlédněte i další naše online kurzy, které jsou nyní za vánoční cenu 980 Kč. Třeba máte tatínka vášnivého zahradníka a líbil by se mu kurz Můj zelený ráj.

knoflík pro štěstí o podnikateli feng shui obraz láska tvoří_tvorimesrdcem.cz

****************************************

KNOFLÍK PRO ŠTĚSTÍ

Každý z nás si přeje mít v životě štěstí. Letos o Vánocích můžete kousek štěstí věnovat třeba právě tatínkovi - skrze knoflík pro štěstí. Vybrali jsme pro vás dva motivy -  s příběhem o podnikateli a s příběhem o domově, které by se jim líbit. Krásný pozitivní příběh na kartičce u knoflíku ho pohladí po duši a knoflík samotný si může pro štěstí dát třeba do auta a nebo ho nosit v kapse. Kousek štěstí přímo od vás. 

Všechny motivy knoflíků pro štěstí najdete zde.

feng shui obraz Doma_Láska tvoří_už to nejde zastavit_tvorimesrdcem.cz

****************************************

OBRAZY NA PLÁTNĚ + JAKO DÁREK LUXUSNÍ BONBONIÉRA V HODNOTĚ 789 KČ 

Vybrali jsme pro vás tři motivy, které máme vyzkoušené, že se mužům opravdu líbí.

Prohlédněte si celou nabídku s motivem Doma, kde najdete nejen obrazy platně, ale také obrázky malého formátu a další drobné dárky pro radost. 

Prostřední obraz nese název Láska tvoří. Na tomto odkazu najdete opět všechny dárky s tímto motivem. 

A vpravo je obraz, který se jmenuje Už to nejde zastavit. A obrazy a dárečky s tímto motivem najdete zde. 

 

 

 

****************************************

ZE SRDCE VÁM PŘEJEME,

AŤ ŠTĚDROST, KTEROU LETOS POŠLETE MEZI SVÉ BLIŽNÍ, SE VÁM MNOHOKRÁT ZNÁSOBENÁ VRÁTÍ.

****************************************