Anastasia 1.díl

V první knize mladá poustevnice Anastasia odpovídá na řadu otázek týkajících se zdravého způsobu života, šťastného vztahu mezi mužem a ženou, početí a výchovy dětí. Zároveň poskytuje užitečné rady v oblasti zahrádkaření a ekologie, které jsou geniální svou jednoduchostí.

Dostupnost Skladem
Kód: VM_A_01
240 Kč
Anastasia 1.díl

Autor: Vladimír Megre
Překlad: Valentýna Lymarenko-Novodarská
Stran: 176
Rok: 2009 (druhé vydání)
ISBN: 978-80-904001-5-3
Vazba: brožovaná

 

ÚRYVKY Z KNIHY ANASTASIA

ČISTÉ ÚMYSLY

kniha první, kapitola Přes úsek času temných sil, str. 158- 159

… „Čistota úmyslů, citů a pocitů, typických pro většinu, určuje existenci ve Vesmíru a v Čase. Vy věříte v horoskopy, věříte v úplnou závislost v rozmístění planet. Tato víra je dosažena za pomoci mechanismu temných sil. Tato víra brzdí čas světlé paralely a dává možnost temné paralele se posunout, změnit svou veličinu. Tato víra vás odvádí od uvědomění pravdy, podstaty všeho zemského bytí. Jenom to pozorně proanalyzuj. Přemýšlej- člověka stvořil Bůh podle obrazu svého a podoby. Člověku je dána největší svoboda- svoboda zvolení mezi temným a světlým. Člověku je dána duše. Všechno viditelné je podřízené člověku a ten je volný, dokonce i ve vztahu k Bohu, milovat ho, nebo nemilovat. Nikdo a nic nemůže řídit člověka kromě jeho vůle. Bůh chce lásku člověka jako odpověď na svou lásku, ale Bůh chce lásku svobodného člověka, dokonalého a podobného jemu. Bůh stvořil všechno viditelné a planety také. Ony slouží k zajištění pořádku a harmonie všeho živého: rostlin, světa zvířat, pomáhají lidskému tělu, ale nemají žádnou moc nad duší a rozumem člověka. Člověka neřídí planety, ale člověk přes své povědomí hýbá všemi planetami…“

Pokud zatím jen uvažujete o koupi knihy, zde si můžete zdarma přečíst další vybrané úryvky z ní, které pro vás připravila naše Irena Kovářová. Stačí se prokliknout do naší rubriky na blogu, který jsme těmto knihám věnovali. 

 

"Člověk přišel na zemi proto, aby tu tvořil. Aby si našel svůj malý prostor Lásky, který bude zdokonalovat. A tím bude zdokonalovat i sebe. Knihy Anastasie považujeme za knihy s největší schopností měnit náš život. Jedna rovina informací jde k nám přímo skrze psaný text – to podstatnější k nám jde mezi řádky, a komunikuje přímo s naším srdcem. Čtení knih Anatasie je neuvěřitelně nádherným dobrodružstvím, které nás vtahuje do dávné moudrosti, přinášející každému z nás, možnost rozpomenout se na učení Původních pramenů. Slova v knize působí jako kód a pracují s každým z nás přesně tak jak potřebujeme."

"Přejeme vám z celého srdce, ať jste zaplaveni vlnou pozitivních emocí, ať začnete vidět svůj prostor Lásky a začnete jej aktivně tvořit ve svém životě." vaše Irena